środa, 12 maja
Shadow

Forum AAATrade opinie o brokerze

Broker napisał o sobie, że jego celem jest jasne zrozumienie potrzeb i celów klientów. Pomaga im w pełni wykorzystać potencjał rynków finansowych poprzez świadczenie kompleksowych usług inwestycyjnych. Swoich klientów wspiera wiedzą finansową, innowacjami technologicznymi i profesjonalną obsługą klienta. Broker ma ambicje, by zostać największym na świecie centrum inwestycyjnym, którego klienci, zarówno duzi, jak i mali wybiorą na preferowanego partnera.

Posiadane licencje i certyfikaty

Broker napisał że jest w posiadaniu potrzebnych licencji. Jest on regulowany przez CySEC i MiFID II. Sprawia to, że jest przejrzysty i godny zaufania.

AAATrade – opłaty i prowizje

Cennik opłat i prowizji jest dostępny na stronie internetowej brokera. Zachęcamy do zapoznania się z nim przed rozpoczęciem inwestowania. Wymienione są w nim opłaty, jakie ponosi klient w związku z handlem.

Minimalny depozyt

Jak podaje broker, kwota minimalnego depozytu jest zależna od dostępnych usług. Dla usług podstawowych wynosi 500 EUR. Następnie dla usług zaawansowanych 25 000 EUR i dla usług premium 100 000 EUR.

AAATrade – konto demo

Broker udostępnia możliwość skorzystania z konta demo. Dzięki niemu uzyskuje się dostęp do darmowych eBooków, materiałów edukacyjnych i analiz rynkowych. Na koncie znajduje się 100 tys. wirtualnych środków do wykorzystania do ćwiczenia handlu.

Opinie o AAATrade na forach i blogach internetowych

Broker zgromadził wiele pozytywnych opinii na swój temat. Świadczy to o godnym naśladowania podejściu do inwestycji i obsługi brokera. Niektórzy jednak podkreślali, że wstrzymają się z wyborem tej instytucji, ponieważ uważają, że pobiera ona zbyt duże opłaty. Naszym zdaniem wydaje się, że nie mają racji, ale nie jesteśmy tego pewni. Na wszelki wypadek nie wystawiamy ostatecznego komentarza, chcąc zachować bezstronność i rzetelność.

Siedziba brokera

FAQ

Jakim walutami mogę zasilić depozyt?

Według brokera mogą być to: USD, EUR lub GBP.

Czy ktoś inny może wpłacić pieniądze na moje konto?

Broker informuje, że nie. Wszelkie płatności powinny pochodzić z konta inwestora.

Kiedy mogę wypłacić moje środki?

Jak napisano na stronie brokera, twoje środki na koncie handlowym należą do ciebie, stąd mogą być wypłacone w dowolnym momencie.

Dodaj komentarz