czwartek, 15 kwietnia
Shadow

Forum AppTrader opinie o brokerze

Jak broker podaje na swojej stronie, pozwala na handel na ponad 15 tysięcy rynków. Wśród nich są kryptowaluty, towary, akcje, Forex oraz indeksy. Zamieścił również statystykę, według której posiada ponad 20 milionów otwartych pozycji, 120 tysięcy aktywnych klientów i 837 miliardów wartości obrotu. Dzięki wykorzystaniu urządzeń mobilnych, handel z brokerem może odbywać się z dowolnego miejsca świata przy wykorzystaniu urządzeń mobilnych.

Posiadane licencje i certyfikaty

Broker zamieścił na stronie informację, że podmioty zależne od AppTrader są upoważnione oraz podlegają regulacjom w różnych jurysdykcjach różnych rejonów świata. Dzięki temu, jak pisze broker, można handlować z zaufaniem i pewnością, że operator jest godnym zaufania i posiada dobrą reputację. Regulaje mają na celu służyć interesom klientów i zagwarantować ochronę procesu handlowego.

AppTrader – opłaty i prowizje

Na stronie brokera istnieje informacja o braku prowizji. Dodatkowo broker zapewnia darmowe wsparcie edukacyjne i notowania w czasie rzeczywistym. Niestety nasza redakcja nie znalazła dokładnego cennika opłat.

Minimalny depozyt

Naszej redakcji nie udało się odnaleźć informacji o kwocie minimalnego depozytu. Być może warto skontaktować się z działem obsługi klienta, aby uzyskać tę informację. Wydaje się, że minimalny depozyt wymagany przez brokera będzie można poznać po utworzenie konta.

AppTrader – konto demo

Strona brokera informuje o możliwości wypróbowania sił na koncie demo. To dobra wiadomość dla osób początkujących, ponieważ wersja demonstracyjna pozwala na wypróbowanie swoich sił w handlu bez ryzyka utraty realnych środków. Konto demo jest dostępne po zarejestrowaniu użytkownika.

Opinie o AppTrader na forach i blogach internetowych

Broker zgromadził dość szerokie grono zarówno zwolenników, jak i osób nastawionych bardziej sceptycznie. Z pewnością do zalet brokera należy zaliczyć dużą ilość dostępnych rynków. Redakcja strony powstrzymuje się jednak od ostatecznego werdyktu, ponieważ nie mogła zweryfikować wielu komentarzy na temat brokera.

Siedziba brokera

FAQ

Do ilu rynków broker oferuje dostęp?

Według strony brokera jest ich ponad 15 tys.

Ile kosztuje otwarcie konta?

Jak napisano na stronie brokera jest to w pełni darmowe.

Czy mogę mieć więcej niż jedno konto?

Broker twierdzi, że nie, nie jest to możliwe.

Dodaj komentarz