czwartek, 15 kwietnia
Shadow

Forum AVATRADE opinie o brokerze

Jak podaje broker na swojej stronie internetowej jest on prawdziwym pionierem wśród innych brokerów jeśli chodzi o cechowanie się innowacyjności i nowoczesnością. Swoją działalność rozpoczął w 2006 roku. Według udostępnionych przez niego informacji cechuje go szeroka gama zalet, jakie powinny zainteresować przyszłego inwestora. Są to uczciwość, bezstronność oraz bezkompromisowa ocena. Na uwagę zasługuje również fakt przywiązywania wielkiej wagi do profesjonalnej obsługi klienta i nacisk na ciągła innowację.

Posiadane licencje i certyfikaty

Broker napisał na stronie internetowej że jest regulowany w wielu regionach świata. Do nich można zaliczyć: Europę, Australię, Japonię, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, RPA.

AVATRADE – opłaty i prowizje

Nasza redakcja radzi, aby przed dokonaniem handlu sprawdzić jakie są wymagane opłaty i prowizje, tak, aby ustrzec się przed nieplanowanymi wydatkami. Zalecamy więc dokładne przestudiowanie strony brokera oraz udostępnianych przez niego przepisów i regulaminów.

Minimalny depozyt

Redakcja serwisu nie znalazła informacji o minimalnym depozycie na stronie brokera. Zalecamy więc kontakt z biurem obsługi klienta, aby poznać rozwiązanie w tej kwestii.

AVATRADE – konto demo

Ustaliliśmy, że broker może udostępniać konto demo, choć obecnie nie jesteśmy w stanie tego potwierdzić. W tym celu odsyłamy do biura obsługi klienta brokera. Możemy tam uzyskać informacje w jaki sposób najlepiej rozpocząć inwestycje.

Opinie o AVATRADE na forach i blogach internetowych

Broker zgromadził wiele opinii w sieci, jednak nie wszystkie jasno określały stanowisku wobec niego. Wiele z nich było całkowicie sprzecznych. Najlepszym wyjściem byłoby, aby nasi czytelnicy samodzielnie zweryfikowali wydane komentarze i ocenili je. Nasza redakcja nie wydaje końcowego orzeczenia ze względu na powyższe powody.

Siedziba brokera

FAQ

Ile instrumentów dostępnych do obrotu posiada broker?

Broker zamieścił informację, że posiada ponad 1250 instrumentów dostępnych do obrotu.

Jakie platformy transakcyjne oferuje broker?

Według brokera są to MetaTrader 4 i AvaTradeGo.

Jak można kontaktować się z brokerem?

Na stronie brokera istnieje informacja, że jest to możliwe za pośrednictwem telefonu, poczty elektronicznej lub czatu na żywo.

Dodaj komentarz