czwartek, 29 lipca
Shadow

Forum Axiory opinie o brokerze

Broker podał na stronie internetowej, że został utworzony, aby zaoferować handlowcom przejrzystość i najnowszą technologię, na jaką każdy z nich zasługuje. Został zbudowany, by stać się instytucją, na której można polegać. Jego misją jest stworzenie ścieżki sukcesu i dbanie o zadowolenie klientów. Zdaje sobie również sprawę, że sukces jego klientów to także przyczynienie się do rozwoju społeczeństwa. Broker ciągle stara się iść naprzód i wkładać coraz więcej pracy, by móc także coraz więcej oferować swoim inwestorom.

Posiadane licencje i certyfikaty

Według informacji na stronie brokera jest on licencjonowany przez International Financial Services Commission of Belize (FSC). Sprawia to, że działania brokera są przejrzyste i profesjonalne. Ta zaleta sprawia, że klient może z większą pewnością powierzyć mu swoje pieniądze.

Axiory – opłaty i prowizje

Broker udostępnił na stronie informacje o pobieranych opłatach. Niestety nie mamy miejsca, aby wszystkie je wymienić. Stąd zachęcamy do zapoznania się ze stroną brokera lub do kontaktu z nim.

Minimalny depozyt

Na stronie brokera pojawiło się pytanie o minimalny depozyt. Broker udzielił na nie odpowiedzi. Według niego minimalny depozyt wynosi 50 USD.

Axiory – konto demo

Jak stwierdził broker, jego konta demonstracyjne są zbliżone do prawdziwych kont handlowych. Można na nich handlować jak w warunkach rzeczywistych oraz optymalizować swoje strategie handlowe. Umożliwiają uzyskanie prawdziwego doświadczenia handlowego bez ponoszenia ryzyka finansowego.

Opinie o Axiory na forach i blogach internetowych

Broker zdobył spore poparcie wśród wielu inwestorów. Zachwalają go oni głównie za profesjonalne podejście do inwestowania. Wielu z nich uważa również, że obsługa klienta zasługuje na pochwałę. Osoby mniej zadowolone wolą szukać dalej swojego brokera, gdyż ten z jakichś powodów nie spełnił ich oczekiwań. Nasza redakcja nie wie co to za powody, stąd też, aby zachować rzetelność, nie wystawia ostatecznej opinii.

Siedziba brokera

FAQ

Czy można utworzyć wiele kont demo z brokerem?

Broker napisał, że tak. Można utworzyć wiele kont demonstracyjnych.

Czy mogę handlować na koncie demonstracyjnym oraz używać konta rzeczywistego?

Według brokera, tak, można handlować na koncie rzeczywistym przy jednoczesnym testowaniu strategii na koncie demonstracyjnym.

Czy moje konto demo może wygasnąć?

Jak napisał broker, nie. Konta demonstracyjne nie posiadają limitu czasowego.

Dodaj komentarz