niedziela, 13 czerwca
Shadow

Forum Binarium opinie o brokerze

Jak ujął broker na stronie internetowej, jest on platformą zyskownych inwestycje. Jego zaletą jest prosta i przyjazna użytkownikom platforma transakcyjna. Dzięki temu będzie służyć także nowicjuszom, przy czym oferować będzie również funkcje niezbędne profesjonalistom. Strona internetowa brokera zawiera również informację o tym, że Binarium świadczy usługi od 2012 roku mając na uwadze profesjonalizm i rzetelność w podejściu do klienta. Wszystko to oznacza, że Binarium wydaje się być prawdziwie solidną i godną zaufania instytucją.

Posiadane licencje i certyfikaty

Nasza redakcja niestety nie odnalazła wiarygodnych informacji o posiadanych przez brokera licencjach, certyfikatach oraz zabezpieczeniach. Ponieważ informacje to nie mogły zostać potwierdzone zachęcamy przyszłych klientów do bezpośredniego kontaktu z brokerem. Kontakt z biurem obsługi klienta powinien być tutaj właściwym rozwiązaniem.

Binarium – opłaty i prowizje

Broker zapewnia na swojej stronie internetowej, że nie pobiera żadnych ukrytych prowizji. Bardzo korzystną informacją, jest, że transakcje można zawierać już od kwoty 1 EUR. Warto podkreślić również że wysokość minimalnej wpłaty zaczyna się od 5 EUR.

Minimalny depozyt

Broker poinformował w Internecie o minimalnej kwocie depozytu wynoszącej 50 EUR. Ale podczas trwania promocji można uzyskać jeszcze 100% premię. Ma to na celu zachęcić klientów do wyboru tego właśnie brokera jako partnera inwestycyjnego.

Binarium – konto demo

Wedle tego o czym zapewnia strona strona internetowa brokera istnieje możliwość założenia konta demo. Na wirtualnym koncie znajdują się środki w wysokości 10 tys. EUR. Można je przeznaczyć na symulację inwestycji, jakie mogłyby odegrać się w rzeczywistym świecie oraz naukę inwestowania.

Opinie o Binarium na forach i blogach internetowych

Broker zgromadził w sieci wiele różnych opinii. Niemało zwolenników brokera uważa, że broker zasłużył na miano godnego zaufania. Sceptycy nie są co do tego przekonani i wolą szukać dalej właściwej instytucji finansowej. Nasza redakcja w tym przypadku powstrzymała się od głosu, ponieważ nie mogła zająć jednoznacznego stanowiska.

Siedziba brokera

FAQ

Od którego roku firma świadczy usługi finansowe?

Broker podał, że platforma transakcyjna Binarium świadczy swoje usługi od 2012 roku.

W jakich walutach mogę trzymać środki na koncie?

Broker napisał, że są to: Dolar amerykański, Euro, Dolar australijski, Rubel rosyjski i Hrywna ukraińska.

W jakie dni tygodnia mogę handlować z brokerem?

Według brokera handel można prowadzić od poniedziałku do piątku.

Dodaj komentarz