czwartek, 29 lipca
Shadow

Forum Binomo opinie o brokerze

Jak zauważył broker na swojej stronie internetowej, jego priorytetem jest oferowanie najwyższej jakości usług i wsparcia klientowi. Ponieważ wie on, jak ważna dla sukcesu jest jakość platformy handlowej, dokłada on wszelkich starań, aby oferta była świadczona w zgodzie z najwyższymi standardami. Stawia także na edukację, poświęcając także uwagę solidnemu przygotowaniu początkujących traderów. Jednocześnie dba, aby zaspokojone były potrzeby profesjonalistów wysokiego poziomu. Współpraca klientami na całym świecie gwarantuje korzystne warunki i zapewnia wysokiej jakości dostęp do światowych rynków finansowych.

Posiadane licencje i certyfikaty

Broker poinformował o posiadanych przez siebie regulacjach. Należy do „The Financial Commision”, będąc członkiem kategorii A. Komisja gwarantuje wysoką jakość jego usług.

Binomo – opłaty i prowizje

Nasza redakcja pomimo poszukiwań nie odnalazła cennika brokera. Być może jest on zlokalizowany w jakimś miejscu na stronie internetowej. Osobom rozpoczynającym handel z brokerem zalecamy dokładne zapoznanie się ze stroną internetową lub kontakt z biurem obsługi klienta.

Minimalny depozyt

Jak informuje broker, minimalny depozyt wynosi 10 EUR. Wyjątek stanowią Indie i Kenia, gdzie wynosi on 5 EUR. Jego opłacenie jest wymagane, by móc handlować z brokerem.

Binomo – konto demo

Po rejestracji można otrzymać dostęp do konta demo z $1000 wirtualnych środków. Konto demonstracyjne pozwala zawierać transakcje na prawdziwym wykresie, co pozwala na przyzwyczajenie się do handlu i działania platformy.

Opinie o Binomo na forach i blogach internetowych

Broker posiada wiele pozytywnych komentarzy. Wiele z nich podkreśla, jak dużo korzystnych transakcji udało się im zawrzeć. Niektórzy z nich twierdzą, że kluczem do ich sukcesu była współpraca z tym właśnie brokerem. Mniej zadowoleni klienci narzekają na brokera i wolą szukać innego. Jednak są oni w zdecydowanej mniejszości. Nasza redakcja nie wydaje ostatecznej opinii i zaleca samodzielnego wyrobienie sobie zdania.

Siedziba brokera

FAQ

Czy broker świadczy swoje usługi w każdym państwie świata?

Broker informuje, że nie. Nie świadczy on usług w kilkudziesięciu krajach w tym w Polsce.

Czy broker pobiera prowizje za wpłaty u wypłaty?

Broker podaje, że nie pobiera prowizji za wpłaty lub wypłaty środków poprzez platformę handlową.

Jak mogę zweryfikować swoją tożsamość?

Według brokera na adres e-mail wsparcia klienta należy przesłać skan dowodu osobistego lub paszportu.

Dodaj komentarz