niedziela, 13 czerwca
Shadow

Forum BossaFX opinie o brokerze

Broker informuje za pośrednictwem stromy internetowej, że jego działanie jest ukierunkowane na uczciwość i jasne warunki prowadzenia biznesu. To bardzo ważne, gdyż nikt z inwestujących, a szczególnie na początku, nie chciałby natknąć się na nieuczciwą firmę. Jego celem jest również zapewnienie oferty dostępu do rynku Forex wszystkim inwestorom. Według opisu na stronie brokera został on wielokrotnie nagrodzony za swoje zaangażowanie i jakość świadczonych usług. Z punktu widzenia klienta jest to bardzo istotne, ponieważ wie, że jego pieniądze są powierzane w odpowiednie ręce.

Posiadane licencje i certyfikaty

Z Internetu można dowiedzieć się, że broker podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego. Środki klientów zostały zabezpieczone poprzez system rekompensat Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych S.A. Oznacza to, że broker wydaje się być nastawiony głównie na rynek polski.

BossaFX – opłaty i prowizje

Broker zamieścił na stronie internetowej tabelę opłat i prowizji. Według niej otwarcie, zamknięcie i prowadzenie rachunku są czynnościami bezpłatnymi. Pozostałe opłaty mogą ulec zmianie, stąd nie decydujemy się na ich podanie. Jeśli chcesz zapoznać się z aktualną tabelą opłat najlepiej będzie, jeżeli udasz się w tym celu na stronę brokera lub skontaktujesz się z jego biurem obsługi klienta.

Minimalny depozyt

Na stronie brokera poinformowano że otwarcie rachunku wymaga określonej kwoty. W czasie pisania artykułu minimalna wymagana kwota wynosiła 1000 PLN dla rachunku rzeczywistego OTC. Nie jest to więc zbyt ogromna suma, z jaką mieliby problem początkujący traderzy.

BossaFX – konto demo

Według informacja na stronie brokera, jest dostępne konto demo. Aby go użyć należy pobrać plik instalacyjny ze strony brokera. Kolejnym krokiem jest instalacja pobranego programu na komputerze klienta.

Opinie o BossaFX na forach i blogach internetowych

Po sprawdzeniu komentarzy i opinii dostępnych w sieci okazuje się, że broker zgromadził grono osób bardzo ceniących sobie handel właśnie z nim. Jednak z przeciwnego obozu pojawiają się głosy, że kwoty prowizji brokerskich są troszeczkę za wysokie. Wydanie ostatecznego werdyktu wydaję się być więc niewykonalne. Stąd zachęcamy, aby nasi czytelnicy sami wyrobili sobie opinię o tym brokerze.

Siedziba brokera

FAQ

Jak otworzyć rachunek demo?

Broker poinformował, że należy pobrać odpowiedni plik instalacyjny z jego strony i zainstalować platformę.

Czy platforma handlowa posiada wymogi sprzętowe?

Według strony brokera, platforma wymaga komputera z systemem operacyjnym Windows co najmniej w wersji 7.

Czy można mieć otwarte rachunki demo i rzeczywiste w jednym czasie?

Broker twierdzi, że tak, ponieważ na jednym komputerze można mieć otwartą więcej niż jedną platformę.

Dodaj komentarz