czwartek, 15 kwietnia
Shadow

Forum Brokerz opinie o brokerze

Jak poinformowano na stronie brokera, rozpoczął on swoją działalność w 2013 roku. Na swojej stronie internetowej napisał, że postanowił pomóc klientom osiągnąć wysokie profity finansowe. Na dowód tego udostępnia na swojej stronie internetowej aktualności dotyczące świata CFD, a także materiały edukacyjne oraz słownik pojęć wraz z listą najczęściej zadawanych pytań. Stąd też wiesz już, że broker bardzo poważnie podchodzi do umiejętności klientów, jakie mają przerodzić się w późniejsze zyski.

Posiadane licencje i certyfikaty

Pomimo poszukiwań, nasza redakcja nie odnalazła na stronie brokera listy posiadanych certyfikatów. Może oznaczać, że broker umieścił je w trudno dostępnym miejscu strony. Aby być pewnym co do tego jakie licencje i certyfikaty posiada broker, najlepiej skontaktować się z biurem obsługi klienta i porozmawiać z nim.

Brokerz – opłaty i prowizje

Niestety naszej redakcji nie udało się odnaleźć na stronie brokera informacji czy udostępnia on tabelę opłat i prowizji. Może okazać się, że o możliwość zapoznania się z nią warto pytać biuro obsługi klienta lub wsparcie klienta brokera. Można też samemu sprawdzić w Internecie czy nie pojawiły się nowe informacje o wymaganych opłatach i prowizjach.

Minimalny depozyt

Na stronie brokera podano informacje, że minimalny depozyt może różnić się w zależności od posiadanego konta. I tak dla konta na nazwie CLASSIC wynosi 250$. Dla pozostałych typów kont depozyt ten będzie nieco inny, stąd po dalsze informacje odsyłamy do strony brokera.

Brokerz – konto demo

Niestety naszej redakcji nie udało się odnaleźć na stronie brokera informacji czy udostępnia on konto demo. Może okazać się, że o możliwość korzystania z niego warto pytać biuro obsługi klienta lub wsparcie klienta brokera. Może również być niedostępne, jednak nie potrafimy potwierdzić tej informacji.

Opinie o Brokerz na forach i blogach internetowych

Wśród wielu internautów broker zasłużył na miano prawdziwego profesjonalisty. Pojawiły się również głosy sceptyczne twierdzące, że strona brokera powinna być nieco bardziej czytelna. Nasza redakcja postanowiła nie wydawać ostatecznej opinii. Jest to spowodowane trudnością w weryfikacji niektórych z opinii użytkowników Internetu.

Siedziba brokera

FAQ

Jakie wsparcie jest oferowane przez brokera?

Broker informuje, że udziela wielojęzycznego wsparcia 24/7.

Kiedy powstał broker?

Wedle informacji ze strony brokera, powstał on w 2013 roku.

Jak dużo platform handlowych udostępnia broker?

Strona brokera informuje o trzech platformach: MetaTrader 4, Brokerz WebTrader oraz Brokerz Mobile Trader.

Dodaj komentarz