czwartek, 15 kwietnia
Shadow

Forum Capital.com opinie o brokerze

Broker postanowił poinformować przy pomocy strony internetowej o możliwości handlu na ponad 3000 rynkach światowych. Jakby tego było mało, ułatwia prowadzenie inwestycji przy pomocy aplikacji edukacyjnych, kursów online, przewodników po świecie handlu oraz nowości ekonomicznych. Jak widać wiedzę inwestora posiada ogromne znaczenie dla brokera, który chce aby każdy trader był zadowolony ze swoich inwestycji.

Posiadane licencje i certyfikaty

Broker zamieścił na stronie internetowe informację o posiadanych regulacjach. Są to dwie instytucje: FCA i CySEC. Posiadane certyfikaty mają za zadanie regulować dziania brokera czyniąc go bardziej przejrzystym i wiarygodnym.

Capital.com – opłaty i prowizje

Według strony brokera, nie pobiera on zbyt dużych opłat, mogących zbytnio obciążyć konto inwestora. Według niej prowizje wynoszą 0%, zaś broker nie uznaje ukrytych kosztów. Dzięki temu wiadomo, że broker prowadzi uczciwą politykę cenową.

Minimalny depozyt

Jak można przeczytać w Internecie, broker wymaga wpłacenia pewnego minimalnego depozytu. Obecnie wynosi on około $3000. Kwota minimalnego depozytu może ulec zmianie. Stąd lepiej jest na bieżąco sprawdzać stronę brokera.

Capital.com – konto demo

Nie wiemy czy broker udostępnia konto demo. Być może tak jest, ale zalecamy aby czytelnicy sami sprawdzili czy istnieje taka możliwość kontaktując się z brokerem.

Opinie o Capital.com na forach i blogach internetowych

Wielu zadowolonych inwestorów podkreśla bardzo zaawansowaną platformę brokerską. Jej funkcjonalność docenili także początkujący inwestorzy pisząc bardzo pochlebne opinie na jej temat. Pojawiają się również opinie trochę bardziej zawiedzionych inwestorów, mówiących, że oczekiwali dużo mniejszego minimalnego depozytu na koncie inwestora. Jednak inne głosy twierdzą, że ta kwota jest całkiem w porządku. Z powodu mnogości różnych opinii redakcja ostateczny werdykt pozostawia czytelnikom.

Siedziba brokera

FAQ

Jaką dźwignię oferuje broker?

Broker poinformował, że umożliwia dźwignie do 1:200.

Czy środki finansowe przechowywane u brokera są bezpieczne?

Broker zamieścił informację, że są one przechowywane na oddzielnych rachunkach bankowych oraz chronione przez wiodące w branży protokoły bezpieczeństwa.

Czy muszę dostarczyć brokerowi dowód tożsamości?

W Internecie można znaleźć informację, że jest to wymagane do otwarcia konta.

Jakie dokumenty mogą poświadczyć moją tożsamość?

Według brokera są to: paszport, dowód osobisty i prawo jazdy.

Czy u brokera mogę stracić więcej środków niż inwestuję?

Broker podał, że nie jest to możliwe ze względu na ochronę przed saldem ujemnym.

Dodaj komentarz