czwartek, 15 kwietnia
Shadow

Forum CMC Markets opinie o brokerze

Broker szczyci się na swojej stronie internetowej ogromną ilością transakcji, jakie możesz przeprowadzać dzięki niemu. Są to mianowicie około 10 tys. instrumentów dostępnych na całym świecie. Wśród propozycji inwestycyjnych brokera znajdują się: Forex, indeksy, kryptowaluty, surowce, ETFy, obligacje.
Jak głosi dalej strona brokera w ofercie istnieją konkurencyjne spready, a także dwa pakiety, dla dwóch grup inwestorów. Dla początkujących – rozpoczynających przygodę z finansami oraz dla zaawansowanych – czyli tych bardziej doświadczonych inwestorów.

Posiadane licencje i certyfikaty

Broker informuje za pośrednictwem strony internetowej, podlega nadzorowi FCA, BaFin i KNF. To dobra wiadomość dla wielu inwestorów, ponieważ wskazuje to na wiarygodność brokera. Regulacje wielu instytucji są niezbędne by móc świadczyć usługi finansowe wielu inwestorom z różnych zakątków świata.

CMC Markets – opłaty i prowizje

Broker zamieścił w sieci informacje o niezbędnych opłatach. Pisze w nich o niskich spreadach oraz o niewielkich kosztach prowadzenia transakcji. Wywnioskować można, że dba on by ceny były niskie, a przez to przyciągały do siebie kolejnych inwestorów.

Minimalny depozyt

Broker poinformował na swojej stronie o wymaganym minimalnym depozycie. Najbardziej ucieszą się chyba posiadacze pakietu dla początkujących. Ich pakiet nie wymaga określonej kwoty minimalnego depozytu.

CMC Markets – konto demo

Według informacji na stronie brokera, istnieje możliwość otwarcia konta demo. Rachunek demonstracyjny umożliwia sprawdzenie warunków handlu przez wykupieniem pełnej wersji konta. Można więc sprawdzić swoje umiejętności bez ryzyka utraty pieniędzy.

Opinie o CMC Markets na forach i blogach internetowych

Niektórzy inwestorzy mają dobrą opinię o brokerze. W swoich komentarzach podkreślają jak bardzo broker wykazuje profesjonalizm i odpowiedzialność w swoim funkcjonowaniu. Pojawiają się również głosy niezadowolonych handlarzy, mówiące, że muszą uiszczać różne opłaty. Niestety komentarze i opinie o brokerze są tak zróżnicowane, nie możemy wydać jednoznacznego werdyktu.

Siedziba brokera

FAQ

Czym jest oferowany przez brokera program ALPHA?

Na stronie brokera można odnaleźć informację, że program pozwala na korzystanie z dodatkowych usług i benefitów takich jak: indywidualne wsparcie podczas inwestowania, prestiżowe wydarzenia edukacyjne i dostęp do unikalnych treści.

Ile instrumentów finansowych zapewnia broker?

Broker napisał, że umożliwia transakcje na około 10 tysiącach instrumentów z całego świata.

W jakim roku broker rozpoczął działalność?

Broker podaje, że był to rok 1989.

Dodaj komentarz