środa, 12 maja
Shadow

Forum Coinexx opinie o brokerze

Jak można odczytać ze strony brokera, oferuje on miejsce, w którym inwestorzy mogą uzyskać dostęp do rzeczywistszych rynków z kryptowalutami i rozpocząć handel. Broker zapewnia o wpłatach i wypłatach za pośrednictwem kryptowalut, a także dostęp do rynków światowych, wąskie spready i najlepszą obsługę klienta. Już dawno dostrzegł on potencjał kryptowalut do zrewolucjonizowania branży Forex, dzięki czemu płatności są szybsze, bezpieczniejsze i tańsze dla handlarzy. Firma oparta jest o doświadczonych pracowników, którzy swoją wiedzą i osiągnięciami w branży finansowej ciągle ją rozwijają i czynią ją przyjazną klientom na różnych poziomach zaawansowania.

Posiadane licencje i certyfikaty

Pomimo starań odnalezienia informacji, nie wiemy, czy broker jest licencjonowany. Być może tak jest, ale nie potrafimy potwierdzić tej informacji. Dlatego osoby zainteresowane zachęcamy do zapoznania ze stroną brokera lub do kontaktu z nim.

Coinexx – opłaty i prowizje

Broker poinformował za pośrednictwem strony internetowej, że pobiera odpowiednie opłaty. Pobiera 2 USD za lot. W przypadku waluty podstawowej innej niż USD można sprawdzić swoją prowizję przy pomocy kalkulatora dostępnego na stronie internetowej.

Minimalny depozyt

Broker podał na stronie internetowej, że aby zacząć handlować należy zasilić konto handlowe jedną z dowolnych walut kryptograficznych. Broker oferuje swoim klientom dostęp do dedykowanych portfeli kryptograficznych. Jak zapewnia, portfele kryptograficzne są całkowicie bezpieczne dzięki wykorzystaniu wielu warstw uwierzytelniania.

Coinexx – konto demo

Jak można przeczytać na stronie brokera, dostępne jest konto demo. Pozwala ćwiczyć swoje umiejętności i testować strategie handlowe przed rozpoczęciem gry. Założenie konta demonstracyjnego umożliwia ćwiczenie handlu tak długo, jak tylko chce tego przyszły inwestor.

Opinie o Coinexx na forach i blogach internetowych

Broker zgromadził wiele pozytywnych komentarzy, które wskazują na to, że świadczy on profesjonalne usługi finansowe. Niektórzy z komentatorów zarzucają brokerowi, że spodziewali się nieco innych warunków handlu. W odpowiedzi zwolennicy wskazują, że oferta jest dobrze dopasowana do większości klientów. Nasza redakcja nie wystawia ostatecznego komentarza, ponieważ nie chce brać udziału w tym sporze.

Siedziba brokera

Niestety, nie potrafimy wskazać siedziby brokera

FAQ

Ile należy czekać na wypłatę środków?

Według brokera wypłaty się przetwarzane w ciągu 48 godzin od otrzymania wniosku.

Ile wynosi minimalna kwota wypłaty?

Jak podaje broker, minimalna kwota wypłaty jest równa 0,001 BTC.

W jakie walucie może zostać dokonana wypłata?

Jak można odnaleźć na stronie brokera, umożliwia on wypłatę w dowolnej walucie cyfrowej wymienionej na liście opcji wypłat.

Dodaj komentarz