czwartek, 15 kwietnia
Shadow

Forum Degiro opinie o brokerze

W sieci można znaleźć informacje o zdobyciu przez brokera 66 międzynarodowych nagród brokerskich. Według brokera dzięki udostępnianemu przez niego centrum wiedzy, możesz nauczyć się podstaw inwestowania i co więcej poznać strategie inwestycyjne, prowadzące cię do zamierzonego celu. Broker umożliwia inwestycje na całym świecie dzięki dostępowi do globalnych giełd.

Posiadane licencje i certyfikaty

Broker poinformował na stronie internetowej o organach sprawujących nad nim nadzór. Są ro AFM, DNB i KNF. Dbają one o przejrzystość usług brokera czyniąc go wiarygodnym.

Degiro – opłaty i prowizje

Broker udostępnia na stronie internetowej różne wysokości opłat. Zawiera je udostępniany na stronie spis. Jak poinformował broker, odcina się on od wszelkich tzw. opłat pisanych drobnym drukiem.

Minimalny depozyt

Broker zamieścił na stronie internetowej stosowną informację dotyczącą minimalnego depozytu. Kwota potrzebna do zarejestrowania się nie została określona. To znaczy, że nie ma koniecznego minimalnego depozytu potrzebnego, aby się zarejestrować.

Degiro – konto demo

Nasza redakcja pomimo poszukiwań nie odnalazła informacji o tym, czy broker udostępnia konto demo. Być może jest ono niedostępne. Ale może oznaczać również, że warto zapytać taką możliwość biuro obsługi klienta.

Opinie o Degiro na forach i blogach internetowych

Komentarze i wpisy zgromadzone w sieci mówią wyraźnie, że broker należy do grupy rzetelnych i solidnych instytucji. Sympatycy twierdzą, że handel prowadzony z pośrednictwem brokera jest dużo bezpieczniejszy, niż u niektórych innych firm. Wśród głosów sceptyków słychać takie, które zarzucają brokerowi zbytnie nakierowanie na profesjonalistów, co skutkuje wysokim progiem wejścia. Nasza redakcja stwierdziła, że wpisy są zbyt stronnicze i mało rzetelne, dlatego nie wydaje ostatecznej opinii.

Siedziba brokera

FAQ

Czy inwestowanie z brokerem jest bezpieczne?

Broker zapewnia o bezpieczeństwie inwestycji argumentując, że używa oddzielnego podmiotu powierniczego do przechowywania aktywów klientów. Oznacza to, że są one całkowicie oddzielne od aktywów brokera.

Jakie są koszty prowadzenia rachunku u brokera?

Jak informuje broker, otwarcie i utrzymanie rachunku jest darmowe.

Jak wygląda wypłata środków?

W internecie możemy znaleźć informację, że wypłata środków mu być poprzedzona konwersją z EUR do PLN. Następnie określa się sumę, jaką zamierza się przelać na konto bankowe.

Jak mogę przelać środki na konto brokera?

Broker informuje, że środki gotówkowe mogą być przelane tylko z rachunku bankowego jaki został podany podczas rejestracji.

Czy mogę złożyć reklamację na usługi brokera?

Tak, na stronie brokera jest podany specjalny adres email, na który są przyjmowane reklamacje.

Dodaj komentarz