czwartek, 15 kwietnia
Shadow

Forum Dif Broker opinie o brokerze

Jak informuje broker za pośrednictwem strony internetowej, powstał on w 1999 roku. Od samego początku był nastawiony na postęp, innowację i spersonalizowaną obsługę klienta. Obecnie broker jest dostępny na ponad 40 giełdach i posiada w ofercie około 30 tysięcy instrumentów inwestycyjnych. Jego celem jest świadczenie najwyższej jakości usług finansowych oraz dbałość o ciągłe zadowolenie klienta.

Posiadane licencje i certyfikaty

Wedle informacji znalezionych w sieci broker jest w pełni regulowanym podmiotem. Jego usługi są nadzorowane przez CMVM i KNF. Świadczy to o bezpieczeństwie inwestora korzystającego z usług brokera.

Dif Broker – opłaty i prowizje

Broker zamieścił na stronie informację o wymaganych opłatach. Prowadzenie konta jest czynnością bezpłatną. Trzeba jednak mieć na uwadze, że ponadroczna nieaktywność będzie wiązać się z opłatą 36 EUR + VAT.

Minimalny depozyt

Z informacji znalezionych w Internecie wynika, że broker wymaga pewnej kwoty minimalnego depozytu. Jest to kwota 2000 EUR. Nie jest to dużo, ponieważ broker jest bardzo poważnym graczem na rynku finansowym.

Dif Broker – konto demo

Według strony brokera możliwe jest założenie kota demo, do czego zachęca sam broker. Takie konto umożliwia sprawdzenie platformy za darmo i bez zobowiązań. Co więcej, można tam otrzymać kwotę 100 tys. wirtualnych dolarów, aby móc ćwiczyć internetowe inwestycje.

Opinie o Dif Broker na forach i blogach internetowych

Przeglądając opinie i komentarze w sieci internetowej można przekonać się, że zdaniem internautów broker jest dobrą oraz solidną instytucja. Entuzjaści podkreślają, że ponad 20 lat obecności na rynku finansowym pozwoliło brokerowi dokładnie zrozumieć potrzeby inwestorów. Stąd tez u niego odnajdą się zarówno początkujący, jak i zaufani traderzy. Według sceptyków istnieją jednak inni, lepsi brokerzy, nie podają jednak konkretnych nazw. Wiele komentarzy jest jednak tak bardzo nacechowanych emocjami, że uniemożliwia to wydanie opinii, stąd też nie wydajemy jej ostatecznie.

Siedziba brokera

FAQ

Czy broker oferuje dostęp do Giełdy Papierów Wartościowych?

Broker informuje, że nie oferuje dostępu do polskiej giełdy. Posiada jednak w ofercie jeden ETF na WIG20.

W jakich walutach jest możliwe prowadzenie konta?

Według brokera można robić to w USD, EUR, GBP i PLN.

Czy można otworzyć konto mieszkając poza granicami Polski?

Na stronie brokera jest napisane, że tak, nie ma znaczenia aktualne zamieszkanie klienta i jego rezydencja podatkowa.

Dodaj komentarz