niedziela, 13 czerwca
Shadow

Forum eToro opinie o brokerze

Internet zawiera informację, że eToro to wiodąca platforma inwestycyjna, która oferuje wiele rozwiązań dla inwestorów długo oraz krótko terminowych. Broker stara się, aby dodawane przez niego oferty stanowiły jak najlepsze rozwiązania inwestycyjne. Platforma eToro zapewnia dostęp do ponad 2000 różnych instrumentów finansowych, takich jak akcje, kryptowaluty, RTFy, indeksy, waluty i surowce.

Posiadane licencje i certyfikaty

Broker na swojej stronie pisze o wielu regulacjach jakim on sam podlega. Jest to nadzór ze strony FCA, MiFID, ASIC i CySEC. Instytucje te mają na celu zapewnić klientom przejrzystość zasad i bezpieczeństwo ze strony brokera.

eToro – opłaty i prowizje

Na stronie brokera poinformowano, że prowizja za otwarcie na eToro nielewarowanej pozycji długiej na akcjach wynosi zero procent. Podobnie ma się sprawa dla funduszy ETF. Broker także zapewnia o braku spreadów i ukrytych opłat.

Minimalny depozyt

Na stronie brokera można znaleźć informację, że założenie rachunku inwestycyjnego wymaga pewnych funduszy. Jest kwota minimum 200 USD. Pozwoli to nam na rozpoczęcie handlu z brokerem.

eToro – konto demo

Jak można znaleźć na stronie brokera zapewnia on możliwość założenia bezpłatnego konta demo. Na koncie demonstracyjnym znajduję się 100 tys. USD. Pozwoli to tobie na ćwiczenie handlu i umiejętności inwestorskich.

Opinie o eToro na forach i blogach internetowych

W poszukiwaniu opinii o eToro przeglądnęliśmy wiele różnych zasobów w Internecie. Ustaliliśmy, że wielu zwolenników brokera weszło w świat handlu i inwestycji właśnie dzięki niemu. Opinie sceptyków twierdzą, że broker jest nakierowany głównie na początkujących traderów. Naszej redakcji ciężko jest zgodzić się z wieloma opiniami i komentarzami. Nie podejmujemy się więc wydania ostatecznej opinii i to zadanie pozostawiamy naszym czytelnikom.

Siedziba brokera

FAQ

Czy kopiowanie innych inwestorów wymaga jakichś kosztów?

Według brokera, nie. Copy trading nie jest powiązany z dodatkowymi opłatami.

Co kupuję podczas nabywania akcji eToro?

Zgodnie ze stroną brokera, inwestujesz w aktywa bazowe, a akcje są kupowane w Twoim imieniu.

Czy broker wypłaca dywidendy?

W internecie można odnaleźć informację, że tak, broker wypłaca dywidendy.

Dodaj komentarz