czwartek, 15 kwietnia
Shadow

Forum E*TRADE opinie o brokerze

Według strony internetowej broker powstał w 1982 roku. Jego celem było udostępnienie internetowego procesu inwestycyjnego bez udziału człowieka jako brokera. Obecnie jest liderem brokerów finansowych specjalizujących się w dostarczaniu cyfrowych usług inwestycyjnych opartych o doradztwo profesjonalistów. Firma posiada także zaawansowane technologicznie platformę inwestycyjną.

Posiadane licencje i certyfikaty

Niestety, nie wiemy jakimi licencjami i regulacjami dysponuje broker. Aby je poznać, zachęcamy do kontaktu z biurem obsługi klienta. Dane kontaktowe są umieszczone na stronie internetowej brokera.

E*TRADE – opłaty i prowizje

Według brokera opłaty za akcje, opcje i fundusz wynoszą od $0. Kontrakty na opcje rozpoczynają się od $0,65. Kontrakty futures – $1,50. Po więcej informacji na temat opłat odsyłamy do strony brokera.

Minimalny depozyt

Broker informuje, że minimalny depozyt potrzebny do otwarcia rachunku wynosi $0. Jednakże warunkiem otwarcia konta, jest zasilenie go środkami pieniężnymi w ciągu 30 dni. Nie jest jednak podana wymagana kwota.

E*TRADE – konto demo

Nie potrafimy odpowiedzieć na to czy broker oferuje konto demonstracyjne. Jeśli istnieje taka możliwość, to warto zapytać o nią biuro obsługi klienta. Po potrzebne do kontaktu informacje odsyłamy do biura obsługi klienta.

Opinie o E*TRADE na forach i blogach internetowych

Po zapoznaniu się z komentarzami w internecie stwierdzamy, że broker zgromadził grupę zadowolonych osób. Osoby te piszą dość pochlebne komentarze o brokerze. Jednak niektórzy z nich narzekają na zbyt rozbudowaną stronę internetową brokera, co utrudnia im odnalezienie informacji. Według naszej redakcji nie można wystawić żadnej opinii. Powinniśmy zaczekać aż broker bardziej „zadomowi się” na rynku polskim.

Siedziba brokera

FAQ

Jak można otworzyć konto u brokera?

Według informacji na stronie internetowej można to zrobić online, telefonicznie lub mailowo.

Jak mogę zasilić konto?

Broker podaje, że można dokonać tego na przykład przez elektroniczny transfer pieniężny lub przelew.

Ja mogę zresetować mój identyfikator użytkownika lub hasło?

Według brokera można to zrobić online.

Dodaj komentarz