czwartek, 15 kwietnia
Shadow

Forum Everfx opinie o brokerze

Jak podano w Internecie, broker świadczy międzynarodowe usługi finansowe online. Umożliwia dostęp do ponad 130 dopuszczonych do obrotu instrumentów z 6 klasami aktywów. Są do dyspozycji zarówno inwestorów detalicznych, jak i instytucjonalnych. Broker działa na całym świecie, kładąc duży nacisk na dostarczanie profesjonalnych i niezawodnych usług dla swoich klientów. Stawia na różnorodność, elastyczność i przejrzystość co pozwala mu na budowanie sukcesu. Kolejnym celem brokera jest tworzenie długotrwałych relacji z klientami i wspieranie ich za poprzez niezbędne narzędzia i wiedzę, by mogli cieszyć się swoimi osiągnięciami handlowymi.

Posiadane licencje i certyfikaty

Broker informuje, że jest w pełni regulowany i bezpieczny. Podmioty, jakie udzieliły mu licencji to: CySEC, FSA i CIMA. Dzięki nim broker może świadczyć swoje usługi na jak najwyższym poziomie.

Everfx – opłaty i prowizje

Niestety, naszej redakcji nie udało się odnaleźć cennika opłat i prowizji. Dlatego naszym czytelnikom zalecamy dokładne zapoznanie się ze stroną brokera. Przed rozpoczęciem inwestowania warto również skontaktować się z biurem obsługi klienta.

Minimalny depozyt

Naszej redakcji udało się ustalić, że według strony brokera, aby utworzyć konto podstawowe, należy wpłacić 250 USD. Broker podaje również, że rynek FX posiada niski próg wejścia, co czyni go dostępnym dla większości ludzi.

Everfx – konto demo

Jak podaje broker, oferuje on swoim klientom możliwość otwarcia rachunku demo i handlu w warunkach wirtualnych. W ten sposób mogą oni sprawdzić w praktyce i bez ryzyka swoje strategie tradingowe. Mogą również uzyskać wymagane doświadczenie potrzebne w handlu kontraktami CFD.

Opinie o Everfx na forach i blogach internetowych

Broker posiada w Internecie mnóstwo komentarzy na swój temat. Wiele z nich jest pisanych przez zadowolonych klientów, którzy handlując z brokerem, osiągnęli spory zysk. Zachwalają oni profesjonalizm, z jakim zetknęli się podczas tradingu. Jednakże cześć osób nie wykazuje zadowolenia, twierdząc, że warunki nie spełniają ich oczekiwań. Nasza redakcje nie chce wchodzić w konflikty i spory między tymi grupami, stąd, chcąc zachować bezstronność, nie wystawia konkretnej oceny.

Siedziba brokera

FAQ

Jakie odniosę korzyści, handlując z EverFX?

Broker podaje, że każdy klient może liczyć na profesjonalne traktowanie, co podkreślają pełne regulacje oraz zaangażowanie w uczciwe praktyki handlowe.

Czy oferowane są konta Swap-Free?

Według brokera – tak. Aby przekształcić swoje konto, należy wypełnić formularz na stronie internetowej.

Jak mogę zostać partnerem brokera?

Broker informuje, że można otrzymywać prowizje za polecanie użytkowników. Można również zostać brokerem wprowadzającym i otrzymywać rabaty od wolumenów, jakimi handlują członkowie Twojej sieci.

Dodaj komentarz