środa, 12 maja
Shadow

Forum ExpertOption opinie o brokerze

Jak podaje broker za pośrednictwem strony internetowej, nieustannie pracuje nad przekształceniem branży handlowej, by móc otworzyć dla wszystkich i wszędzie rynki finansowe. W 2020 roku platforma ExpertOption stała się jedną z najczęściej pobieranych aplikacji finansowych na całym świecie. Funkcja handlu społecznościowego sprawia, że broker ma potencjał, by stać się wiodącą siecią handlową. Warto dodać, że posiada w ofercie 55 milionów zarejestrowanych użytkowników oraz szereg narzędzi handlowych i inwestycyjnych.

Posiadane licencje i certyfikaty

Nasza redakcja starała się ustalić jakie licencje posiada broker. Niestety, pomimo poszukiwań nie wiemy, czy broker jest licencjonowany. Być może tak jest, jednak aby się upewnić, warto skontaktować się z biurem obsługi klienta.

ExpertOption – opłaty i prowizje

Niestety, nie wiemy jakie prowizje i opłaty są pobierane przez brokera. W tym celu odsyłamy do biura obsługi klienta. Tam nasi czytelnicy powinni zostać nakierowani na właściwy cennik.

Minimalny depozyt

Sprawdziliśmy stronę brokera celem ustalenia minimalnego depozytu. Według niej wynosi on $10. Taka kwota powinna wystarczyć do rozpoczęcia handlu.

ExpertOption – konto demo

Nasza redakcja sprawdziła również dostępność konta demo. Według brokera istnieje możliwość korzystania z niego. Znajduje się na nim saldo 10 tys. wirtualnych funduszy. Dzięki kontu demonstracyjnemu można ocenić korzyści płynące z platformy handlowej.

Opinie o ExpertOption na forach i blogach internetowych

Według naszej oceny wydaje się, że broker nie zgromadził zbyt wiele komentarzy w Internecie. Są wśród nich komentarze pozytywne, przychylnie wypowiadające się o brokerze. Są również i takie, według których broker musi trochę popracować na profesjonalizmem świadczonych usług. Nasza redakcja nie może wystawić komentarza w tym wypadku. Uważamy, że komentarzy jest zbyt mało, by móc ustalić obiektywną opinię.

Siedziba brokera

Niestety, nie potrafimy wskazać siedziby brokera.

FAQ

Jaka jest najmniejsza kwota, którą mogę zainwestować?

Według strony brokera pojedyncza kwota inwestycji w pojedynczą transakcję wynosi 1 USD.

Jaka jest minimalna kwota wypłaty?

Jak podaje strona brokera, jest to 10 USD.

Ile czasu zajmuje wypłata środków?

Broker napisał, że wnioski o wypłatę są przetwarzane w ciągu 2 dni roboczych.

Dodaj komentarz