czwartek, 15 kwietnia
Shadow

Forum Finmax opinie o brokerze

Broker za pośrednictwem strony internetowej napisał, że zrzesza zespół specjalistów rynku finansowego, aby klienci jego firmy mieli umożliwione jak najlepsze warunki handlu. Zapewnia także innowacyjną platformę kierowaną zarówno początkującym, jak i zaawansowanym inwestorom. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, dając mu jak najlepsze wsparcie do osiągnięcia sukcesu w tradingu.

Posiadane licencje i certyfikaty

Niestety nie znaleźliśmy informacji o tym, czy broker posiada licencje i certyfikaty. Stąd też nie wiemy czy broker jest regulowany. Celem ustalenia tego zalecamy kontakt z biurem obsługi klienta.

Finmax – opłaty i prowizje

Broker poinformował, że pobiera opłaty od środków na koncie. Ma to miejsce w przypadku braku aktywności brokera. Ma to miejsce również podczas wypłaty środków.

Minimalny depozyt

Zależy on od posiadanego konta. Dla kont podstawowych jest mniejszy. Aby poznać dokładne kwoty odsyłamy do strony brokera.

Finmax – konto demo

Broker zamieścił informację, że umożliwia handel przy pomocy konta demo. Służy ono do doskonalenia umiejętności inwestorskich. Można na nim ćwiczyć trading bez utraty realnych środków.

Opinie o Finmax na forach i blogach internetowych

Przeglądając Internet można stwierdzić, że broker cieszy się opinią profesjonalisty. Bardzo wielu internautów wypowiada się o owocnej współpracy z brokerem. Pojawiło się też kilka głosów negatywnych, jednak były one dosyć sporadyczne. Nie mogą ustalić obiektywnej opinii nasza redakcja powstrzymuje się od głosu.

Siedziba brokera

FAQ

Jakimi aktywami można handlować u brokera?

Broker poinformował, że są to: pary walutowe Forex, akcje, indeksy i towary.

Czy powinienem odprowadzać podatek za otrzymany dochód?

Według brokera dochód opodatkowuje się odpowiednio do przepisów kraju, którego jest się rezydentem.

Jak można dokonać wpłaty na konto?

Broker informuje, że metody zasilnia depozytu są wymienione na stronie internetowej. Są to wpłaty przez karty bankowe, przelewy.

Dodaj komentarz