czwartek, 15 kwietnia
Shadow

Forum Fortissio opinie o brokerze

Broker przedstawia się jako nowoczesna instytucja z intuicyjną platformą handlową nowej generacji. Według niego, klient może śledzić w dowolnym czasie własne zlecenia oraz prowadzić handel aktywami z dowolnego miejsca. Platforma brokerska jest zaprojektowana, by sprostać wymaganiom osób, które zajmują się profesjonalnym handlem. Jednocześnie jest na tyle łatwa w obsłudze, aby być przystępną osobom początkującym.

Posiadane licencje i certyfikaty

Według informacji brokera posiada on stosowne regulacje. Jest on licencjonowany i regulowany przez HCMC.

Fortissio – opłaty i prowizje

Z informacji podanych przez brokera wynika, że broker nie pobiera dodatkowych prowizji. Pobierana jest jednak opłata za spread, celem otwarcia transakcji.

Minimalny depozyt

Według brokera minimalny depozyt jest zależny od rodzaju konta. Jego właściciel jest zobowiązany do jego zapewnienia jako zabezpieczenia.

Fortissio – konto demo

Broker napisał, że udostępnia pierwsze 10 transakcji do celów edukacyjnych. Nie wiemy jednak czy umożliwia otwarcie osobnego konta demo. Być może warto w tym celu skontaktować się z biurem brokerskim.

Opinie o Fortissio na forach i blogach internetowych

Internet jest pełen pozytywnych opinii o brokerze. Wielu użytkowników jest bardzo zadowolonych pozytywnymi warunkami przeprowadzanych transakcji. Jednak cześć opinii popiera wybór innego brokera. Niestety, nie mogąc ustalić ostatecznego komentarza wstrzymujemy się od decydującego głosu.

Siedziba brokera

FAQ

Czy broker udostępnia aplikację mobilną?

Według brokera możliwe jest inwestowanie przy pomocy jego aplikacji mobilnej na tablecie lub smartfonie.

Ile instrumentów finansowych udostępnia broker?

Na stronie brokera znajduje się informacja o ponad 230 instrumentach finansowych.

Ile jest rodzajów dostępnych kont?

Broker pisze, że jest ich 9, po więcej informacji odsyłamy na stronę brokera.

Dodaj komentarz