czwartek, 29 lipca
Shadow

Forum Fortrade opinie o brokerze

Broker za pośrednictwem strony internetowej napisał o sobie, że jest wiodącym dostawcą produktów, usług oraz platform handlu walutami i kontraktami CFD online. Jako cel postawił sobie uczynienie handlu online jak najbardziej dostępnym, przyjemnym i opłacalnym. Dzięki zamiłowaniu do innowacji i usług finansowych broker może rozwijać się i rozszerzać nowe rynki z ofertą produktów obsługujących naszych handlowców z całego świata. Łatwa o obsłudze technologia została zaprojektowana, aby zapewnić proste, a jednocześnie potężne środowisko handlowe, będące doskonałym miejscem dla inwestorów o różnym stopniu zaawansowania.

Posiadane licencje i certyfikaty

Broker podaje, że jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. Regulacje służą ochronie praw konsumentów, a także dostarczaniu im odpowiednich produktów i usług.

Fortrade – opłaty i prowizje

Strona brokera podała, że w przypadku posiadania nieaktywności przez 180 dni na koncie broker uznaje, że konto jest nieaktywne. Opłata za nieaktywność wynosi $10. Będzie ona pobierana co 30 dni. Opłata nie jest nakładana w przypadku gdy saldo wynosi 0.

Minimalny depozyt

Broker rekomenduje założenie depozytu startowego wysokości $500. Zapewnia również, że rozpoczęcie handlu jest możliwe od $250. Dokonanie wpłaty jest możliwe poprzez szereg dostępnych i opisanych na stronie brokera opcji.

Fortrade – konto demo

Broker zachęca do wypróbowania darmowego, wolnego od ryzyka konta demo. Dzięki niemu można ćwiczyć umiejętności rynkowe za pomocą wirtualnych pieniędzy. Według strony brokera początkowa nominalna suma wynosi 10 000 EUR.

Opinie o Fortrade na forach i blogach internetowych

Broker cieszy się dobrą opinią wśród inwestorów. Wielu z nich pisze przychylne komentarze, twierdząc, że broker jest prawdziwym zawodowcem w branży. Pojawiają się też komentarze z przeciwnej strony, twierdzące, że jest on dobry, jednak brakuje mu nieco do miana profesjonalisty. Nasza redakcja nie potrafiła jednak ustalić, czego konkretnie brakuje brokerowi. Z tego powodu nie możemy wydać ostatecznej opinii, gdyż byłaby ona nieobiektywna.

Siedziba brokera

FAQ

Ile czasu zajmuje otrzymanie środków po przesłaniu zlecenia wypłaty?

Broker podaje, że w przypadku przelewów bankowych jest to 5 dni roboczych. W przypadku wypłat na karty może to zająć 15 dni roboczych.

Co to jest dywidenda?

Według brokera jest to sposób na dystrybucję zysków netto między akcjonariuszami. O wysokości dywidendy decyduje zarząd spółki i może ona zostać wyemitowana jako płatność gotówkowa, akcje lub inne aktywa.

Czy istnieją kraje, z których broker nie może przyjmować klientów?

Jak poinformował broker, są to kraje takie jak Stany Zjednoczone i kraje zależne.

Dodaj komentarz