czwartek, 15 kwietnia
Shadow

Forum FXORO opinie o brokerze

Jak można odnaleźć na stronie brokera, został on założony w 2012 roku. Jego założyciel postawił sobie za cel stworzenie innowacyjnego podejścia do świata handlu. W ciągu lat rola brokera na rynkach finansowych rosła. Obecnie broker spełnia wymagania inwestorów chcących działać na efektywnym, bezpośrednim i zorientowanym na klienta środowisku handlowym. Broker stara się, aby każdego dnia oferować swoim klientom najlepsze warunki handlowe. Dzieje się to dzięki użyciu w najnowocześniejszych technologii, badaniom nowych produktów i inwestycji w szkolenia.

Posiadane licencje i certyfikaty

Broker informuje, że jest w pełni licencjonowany. W Europie rolę regulatora pełni CySEC. Na świecie – globalnie – jest regulowany przez FSA.

FXORO – opłaty i prowizje

Broker poinformował, że pobiera odpowiednie opłaty i prowizje. Przykładowo w przypadku nieaktywności na koncie opłata wynosi 25 EUR. Jeśli chodzi o pozostałe opłaty, odsyłamy do strony brokera lub do kontaktu z nim.

Minimalny depozyt

Niestety, nie wiemy jaki minimalny depozyt jest wymagany przez brokera. Po tę informację odsyłamy do strony internetowej lub do kontaktu z biurem obsługi klienta. Tam można dowiedzieć się o wymaganej kwocie.

FXORO – konto demo

Nasza redakcja nie wie czy broker oferuje konto demo. Być może tak jest, ale nie możemy tego potwierdzić. Celem odnalezienia tej informacji, kierujemy do biura obsługi klienta świadczonego przez brokera. Tam można uzyskać informację co do dostępności konta demonstracyjnego.

Opinie o FXORO na forach i blogach internetowych

Zapoznając się z komentarzami o brokerze, można dojść do wniosku, że broker jest zawodowcem w dziedzinie finansów. Zwolennicy brokera podkreślają jego profesjonalne podejście do klientów. Mniej zadowolone osoby twierdzą, że mogłoby być lepiej i porównują go jeszcze z innymi brokerami. Nasza redakcja nie wydaje ostatecznego komentarza, ponieważ uważa, że jest za mało dostępnych komentarzy wskazujących na konkretne wady lub zalety brokera.

Siedziba brokera

FAQ

W jakich walutach mogę utworzyć konto?

Broker podaje, mogą to być USD lub EUR.

Czy broker oferuje konta islamskie?

Według brokera, tak. Po więcej informacji odsyłamy do jego strony internetowej.

Czy broker akceptuje klientów z USA?

Informacja na stronie brokera mówi, że nie, ponieważ broker nie jest regulowany w Stanach Zjednoczonych.

Dodaj komentarz