niedziela, 13 czerwca
Shadow

Forum FxPRO opinie o brokerze


Według brokera, posiada on ponad 15 lat doświadczenia w dziedzinie inwestycji finansowych. Z jego obecnych usług korzystają instytucje oraz klienci indywidualni w ponad 170 państwach. W ofercie posiada kontrakty CFD na sześciu różnych rynkach. Zapewnia klientom dostęp do profesjonalnych usług inwestorskich.

Posiadane licencje i certyfikaty

Jak informuje broker, posiada on regulacje sprawiające że klient może czuć się bezpieczny jeśli chodzi finanse. Do regulacji brokerskich zaliczają się FCA, CySEC, FSCA oraz SCoTB.

FxPRO – opłaty i prowizje

Informacja na stronie brokera mówi, że pobiera on stosowne opłaty i prowizje. Przykładowo za 1mln obrotu w USD pobierana jest prowizja wysokości $45.

Minimalny depozyt

Zgodnie za stroną brokera wysokość minimalnego depozytu zabezpieczającego zależy od pewnych czynników. Można go obliczyć za pomocą dostępnego na stronie kalkulatora.

FxPRO – konto demo

Broker podał na stronie, że umożliwia ćwiczenie umiejętności inwestorskich w wolnym od ryzyka środowisku. Stąd przy zakładaniu rachunku można skorzystać z opcji demonstracyjnej.

Opinie o FxPRO na forach i blogach internetowych

Przeglądając sieć można dojść do wniosku, że broker otrzymał naprawdę sporo pozytywnych opinii i komentarzy. Jego działania dały mu gromadę zadowolonych z jego usług klientów. Niestety, oprócz wielu sprzyjających komentarzy pojawiają się również głosy mniej pozytywne. Z ich powodu trudno jest nam obrać konkretne stanowisko, stąd powstrzymujemy się od ostatecznego głosu.

Siedziba brokera

FAQ

Jak długo broker jest obecny w branży?

Broker podaje, że jest obecny od ponad 15 lat.

Ile platform transakcyjnych znajduje się w ofercie brokera?

Według informacji na stronie brokera jest ich cztery.

Ile kategorii aktywów zgromadził broker?

Ze strony brokera można się dowiedzieć, że jest ich sześć.

Dodaj komentarz