środa, 12 maja
Shadow

Forum FXTM opinie o brokerze

Jak napisał broker, założona w 2011 roku marka jest światowym liderem w handlu online. Oferuje ona możliwości rynków finansowych odbiorcom z całego świata, bez względu na to, gdzie się znajdują. Broker określa się jako specjalistę w handlu lewarowanym, co daje możliwość generowania zwrotów finansowych zarówno z rosnących, jak i opadających cen walutowych, indeksów, towarów i akcji. Bez względu na poziom zaawansowania klienta, broker świadczy mu odpowiednią pomoc, by mógł swobodnie działać na rynkach finansowych.

Posiadane licencje i certyfikaty

Jak informuje broker, jest on regulowany przez CySEC. Firma jest również zarejestrowana w FCA. Handel z regulowanym brokerem zapewnia przejrzystość, bezpieczeństwo i odpowiedzialność.

FXTM – opłaty i prowizje

Na stronie internetowej brokera znajduje się wykaz pobieranych przez niego opłat. Niestety nie dysponujemy odpowiednią ilością miejsca, by móc je wymienić. Stąd też, aby zapoznać się z nimi, odsyłamy do strony brokera.

Minimalny depozyt

Nasza redakcja sprawdziła dostępne źródła w internecie celem ustalenia minimalnego depozytu. Jak podano na stronie brokera, wynosi on $10. Jest wymagany, aby móc rozpocząć transakcje z brokerem.

FXTM – konto demo

Według brokera istnieje możliwość treningu umiejętności inwestorskich w środowisku wolnym od ryzyka. Dzieje się to dzięki kontu demonstracyjnemu. Stąd osoby nieczujące się pewnie w świecie handlu mogą rozpocząć tutaj swoją działalność.

Opinie o FXTM na forach i blogach internetowych

Broker zebrał wiele pozytywnych komentarzy na swój temat. Entuzjaści podkreślają korzystne warunki handlu oferowane przez brokera. Osoby nastawione bardziej sceptycznie poszukują innego brokera oraz lepszej oferty. Według naszej redakcji jest to zrozumiałe, ponieważ każdy inwestor poszukuje brokera najlepiej odpowiadającego jego potrzebom. Niestety nie możemy wydać opinii końcowej, ponieważ musimy zachować bezstronność. Nie chcemy jednoznacznie zasugerować konkretnego brokera, gdyś każdy z inwestorów ma swoje indywidualne wymagania.

Siedziba brokera

FAQ

Czy mogę zmienić dane mojego miejsca zamieszkania?

Tak, broker poinformował, że należy wtedy wysłać wiadomość email z kopią dokumentu potwierdzającego nowe miejsce zamieszkania.

Jak mogę się zweryfikować?

Według brokera możesz to zrobić, wysyłając kopię dowodu tożsamości i potwierdzenie miejsca zamieszkania.

Jak długo trwa weryfikacja profilu?

Jak można odnaleźć na stronie brokera, weryfikacja profilu może zająć od 20 minut do 24 godzin.

Dodaj komentarz