czwartek, 29 lipca
Shadow

Forum IC Markets opinie o brokerze

Na stronie internetowej brokera można odnaleźć informacje o ofercie innowacyjnych rozwiązań tradingowych dla swoich klientów. Dzięki nim klienci mogą rozpocząć inwestycje z wykorzystaniem najnowszych technologii. Ich wykorzystanie pozwala zrewolucjonizować rynek handlu online, wprowadzając nową jakość profesjonalnych usług finansowych. Wsparcie brokera dla inwestorów pozwala im uzyskać imponujące rezultaty finansowe.

Posiadane licencje i certyfikaty

Broker zamieścił na stronie internetowej informacje o posiadanych regulacjach. Są one zapewniane przez instytucje ASIC, FSA i CySEC.

IC Markets – opłaty i prowizje

Broker ma na uwadze jak najwyższy interes klienta. Dlatego dba, aby opłaty i prowizje, jakie musi ponieść klient były jak najniższe.

Minimalny depozyt

Według brokera, aby rozpocząć handel, należy uiścić kwotę minimalnego depozytu. Wynosi ona $200.

IC Markets – konto demo

Informacja na stronie brokera mówi, że istnieje możliwość założenia konta demo. Dzięki niemu każdy inwestor może sprawdzić swoje sposoby na osiągnięcie sukcesu w handlu.

Opinie o IC Markets na forach i blogach internetowych

Zaznajamiając się z wieloma komentarzami dostępnymi w sieci, można zauważyć, że wiele z nich pozytywnie wypowiada się o brokerze. Niektóre są jednak mniej przychylne. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że wiele z nich było napisanych przez tzw. internetowych hejterów. Ponieważ wiele z tych ocen było zdecydowanie nietrafionych, zdecydowaliśmy się, aby nie publikować ostatecznego wyniku.

Siedziba brokera

FAQ

Jakie typy kont oferuje broker?

Broker informuje, że oferuje dwa typy kont: „Raw Spread Account” i „Standard Account”.

Jak broker wykorzystuje prywatne dane klientów?

Na stronie brokera można odnaleźć informację, że broker zbiera dane wyłącznie by świadczyć najwyższej jakości usługi. Nie sprzedaje tych danych osobom trzecim.

Jakie dźwignie są w ofercie brokera?

W sieci można znaleźć informacje o oferowanych dźwigniach od 1:1 do 1:500.

Dodaj komentarz