niedziela, 13 czerwca
Shadow

Forum InteractiveBrokers opinie o brokerze

Strona brokera podaje, że zapewnia on klientom na całym świecie możliwość inwestowania, oferując jak niższe koszty. Jest brokerem godnym zaufania, posiadającym 1,07 mln kont klientów i wykonującym średnio 2,11 mln transakcji dziennie. Sprawia to, że nowi klienci mogą czuć się bezpiecznie, obierając brokera na partnera w inwestycjach.

Posiadane licencje i certyfikaty

Według strony internetowej broker jest regulowany. Regulacje brokera zapewnia FCA.

InteractiveBrokers – opłaty i prowizje

Na stronie www poinformowano, że broker dba, aby jego klienci czuli się komfortowo. Stąd pobiera niskie opłaty związane z prowadzeniem transakcji.

Minimalny depozyt

Internet zawiera różne, sprzeczne ze sobą informacje na temat wymaganego depozytu. Stąd, aby ustalić jego właściwą wysokość, zalecamy kontakt z biurem obsługi klienta.

InteractiveBrokers – konto demo

Strona www podaje, że broker umożliwia rejestrację konta demo. Znajduję się na nim 1 mln wirtualnych USD, jakie można zainwestować w symulowane transakcje.

Opinie o InteractiveBrokers na forach i blogach internetowych

Internetowe komentarze podkreślają fakt, że broker posiada długoletnie doświadczenie w dziedzinie finansów. Uznają wspólnie, że świadczy to o jego profesjonalizmie oraz zaufaniu klientów. Niektóre z negatywnych komentarzy z forum nie miały dobrego zdania o brokerze, choć nie wnosiły poważnych zarzutów. Chcąc zachować bezstronność, nasza redakcja nie wydaje ostatecznej oceny o brokerze.

Siedziba brokera

FAQ

Ile rynków znajduje się w ofercie brokera?

Broker podaje, że jest ich 135.

Czy broker zapewnia materiały edukacyjne?

Według strony brokera, tak. Odsyłamy do niej po więcej informacji.

Jaki jest koszt związany z uzyskaniem karty debetowej?

Jak napisał broker, nie ma kosztów związanych z uzyskaniem karty IBKR Mastercard.

Dodaj komentarz