czwartek, 15 kwietnia
Shadow

Forum IQ Option opinie o brokerze

Według informacji na stronie brokera został on założony w 2013 roku. Liczba użytkowników zarejestrowanych na jego platformie brokerskiej wciąż się powiększa. W roku 2020 wynosiła 7 mln zarejestrowanych kont. Broker świadczył usługi dla klientów z 30 państw. Aby obsługa klienta była dostarczana na jak najwyższym poziomie, broker zapewnia coraz większą liczbę pracowników wsparcia inwestorskiego.

Posiadane licencje i certyfikaty

Broker poinformował, że jest on w pełni regulowany. Jego licencja została wydana przez CySEC.

IQ Option – opłaty i prowizje

Aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, broker podał, że pobiera stosowne opłaty. Cennik opłat znajduje się na jego stronie internetowej.

Minimalny depozyt

Broker podał informację, że rozpoczęcie inwestycji wymaga minimalnego depozytu. Nie jest on jednak duży i wynosi 10 EUR.

IQ Option – konto demo

Informacje na stronie brokera wskazują, że pozwala on na założenie konta demo. Zostało ono zaprojektowane, by inwestor mógł zapoznać się z platformą i rozpoczął naukę handlu.

Opinie o IQ Option na forach i blogach internetowych

W sieci można znaleźć wiele opinii od zadowolonych klientów. Niektórzy z nich podają, że inwestują z brokerem od samego początku. Niektóre głosy są jednak sceptyczne i, jak podają, wolą korzystać z usług innych brokerów, choć nie prezentują konkretnych powodów. Redakcja nie wydaje ostatecznego komentarza i wystawienie werdyktu pozostawia swoim czytelnikom.

Siedziba brokera

FAQ

Jaka jest maksymalna kwota inwestycji?

Broker podaje, że maksymalna kwota do zainwestowania wynosi 20000 USD.

Czy mogę handlować bez weryfikacji?

Według brokera, by móc handlować na platformie należy przejść wszystkie kroki weryfikacyjne.

Jak mogę zabezpieczyć swoje konto?

Broker informuje, że można uaktywnić logowanie dwuetapowe. Przy każdym logowaniu do platformy będzie wymagane potwierdzenie kodem wysyłanym na numer telefonu.

Dodaj komentarz