czwartek, 15 kwietnia
Shadow

Forum IronFX opinie o brokerze

Jak podaje broker, jest on wielokrotnie nagradzanym, globalnym liderem handlu online. Posiada 10 platform transakcyjnych i ponad 300 zbywalnych instrumentów na rynku Forex z metalami, futures, akcjami, indeksami i towarami. Broker dąży do zapewnienia wyjątkowej obsługi dla wszystkich klientów tak detalicznych, jak i instytucjonalnych. Oferuje im szeroką gamę produktów, najlepsze spready na rynku i niezrównane warunki handlowe. Aby sprostać potrzebom klientów, inwestuje w innowacje produktowe i personel firmy, by móc im dostarczać wysoką jakość usług.

Posiadane licencje i certyfikaty

Broker podał listę certyfikatów, jakim podlega. Jest to między innymi MiFID, ale także AFM, AMF, CNMV, CNBm CMVM, FI, KNF, CONSOB, HFSA i BaFin.

IronFX – opłaty i prowizje

Niestety, nasza redakcja nie odnalazła informacji o wymaganych przez brokera opłatach i prowizjach. Dlatego zachęcamy, aby samodzielnie poszukać tych informacji w Internecie. Można też skontaktować się w tej sprawie z brokerem.

Minimalny depozyt

Nie potrafimy odpowiedzieć na pytanie o minimalny depozyt brokera. W gąszczu informacji na stronie internetowej nie byliśmy w stanie go odnaleźć. Naszym czytelnikom zalecamy kontakt z biurem obsługi klienta.

IronFX – konto demo

Broker informuje na stronie internetowej o możliwości otwarcia konta demonstracyjnego. Otwarcie konta demo jest pełni darmowe. Tworząc konto, można wybrać ilość wirtualnej waluty na koncie.

Opinie o IronFX na forach i blogach internetowych

Broker posiada mnóstwo pozytywnych komentarzy na swój temat. Przeglądając blogi i fora można dojść do wniosku, że wniósł wiele wysiłku w swój rozwój. Niektóre z opinii można określić jako negatywne, gdyż opisują one w złym świetle stronę internetową brokera, jako zbyt skomplikowaną. Nie mogą dość do jednomyślnej opinii, nasza redakcja nie wydaje komentarza.

Siedziba brokera

FAQ

W jakich godzinach można prowadzić handel?

Broker informuje, że handlować można przez 24 godziny, od 00:00 w poniedziałek do 24:00 w piątek.

Czy mogę zmienić dźwignię na moim koncie?

Według brokera, tak, można to zrobić w ustawieniach panelu klienta.

Czy mogę otworzyć dodatkowe konto?

Na stronie Internetowej jest napisane, że tak. W panelu klienta można dodać kolejne konto.

Dodaj komentarz