czwartek, 29 lipca
Shadow

Forum JAFX opinie o brokerze

Na stronie brokera można znaleźć informację, że powstał 2016 roku. Według niego jest on jedną z pierwszych instytucji, jakie zaoferowały także handel kryptowalutami. Za cel obrał sobie dostarczanie usług klientom poszukującym drogi do sukcesu poprzez handel i inwestycje. Stara się również o satysfakcję klientów, świadcząc im usługi na najwyższym poziomie.

Posiadane licencje i certyfikaty

Niestety nasz redakcja nie odnalazła informacji o tym, jakie licencje posiada broker. Celem wyjaśnienia tej kwestii odsyłamy do biura obsługi klienta.

JAFX – opłaty i prowizje

Aby funkcjonować na najwyższym poziomie, broker pobiera stosowne opłaty. Jak informuje, jedną z nich jest $10 od nieaktywnych inwestorów, którzy nie prowadzili handlu od miesiąca.

Minimalny depozyt

Broker wymaga uiszczenia depozytu. Według głównej strony brokera depozyt startowy wynosi $10.

JAFX – konto demo

Jak stwierdził broker, zezwala on na ćwiczenie strategii handlowych. Służy do tego konto demo, z którego mogą korzystać początkujący inwestorzy.

Opinie o JAFX na forach i blogach internetowych

Przeglądając zasoby internetowe, można dojść do wniosku, że broker pozyskał ogromną ilość klientów. Stało się tak, ze względu na warunki, jakimi dysponuje. Dzięki nim zbudował solidną markę, o czym świadczą głosy zadowolonych klientów. Mniej zadowolenie inwestorzy są bardziej powściągliwi w wydawaniu opinii. Nasza redakcja również powstrzymuje się od głosu, dając brokerowi jeszcze trochę czasu na wykazanie się.

Siedziba brokera

FAQ

Jak mogę uiścić kwotę depozytu?

Jak podaje broker, niezbędną kwotę depozytu można uiścić przy pomocy: Bitcoin, karty debetowej lub kredytowej.

Czy broker oferuje bonusy?

Nie, jak poinformował broker, ale oferuje on w zamian niskie opłaty.

Jaki jest maksymalny rozmiar transakcji?

Maksymalny rozmiar transakcji, według brokera, wynosi 1000 lotów.

Dodaj komentarz