niedziela, 13 czerwca
Shadow

Forum Just2Trade opinie o brokerze

Jak poinformowano na stronie brokera, świadczy on usługi maklerskie od roku 2007. Na korzyść inwestowania z nim przemawiają regulacje, wsparcie 24/7, szybka infrastruktura i wiele innych. Cecha brokera jest również szeroki zakres dostępnych usług inwestycyjnych.

Posiadane licencje i certyfikaty

Jak można znaleźć na stronie brokera, jest on regulowany. Posiada on certyfikaty ESMA i CySEC.

Just2Trade – opłaty i prowizje

Według informacji brokera, opłaty brokerskie są integralną częścią obrotu aktywami na giełdzie. Zwykle są to procenty kwoty transakcji lub też liczone są od całkowitego obrotu funduszy.

Minimalny depozyt

Niestety, kwota minimalnego depozytu nie jest nam znana. Aby dowiedzieć się, jaka jest jej wysokość, odsyłamy naszych czytelników do brokerskiego działu obsługi klienta.

Just2Trade – konto demo

Broker podał, że zezwala na łatwe rozpoczęcia przygody z handlem. Oddaje do dyspozycji konto demo. Dzięki niemu każdy początkujący trader może bez ryzyka wypróbować swoje umiejętności inwestorskie.

Opinie o Just2Trade na forach i blogach internetowych

Mówiąc krótko, opinie o brokerze są różne. Jest to wynik tego, że komentatorzy nie mogą dojść do porozumienia co do oceny brokera. Przeczytaliśmy wiele forów i blogów. Dochodzimy jednak do wniosku, że tamtejsze komentarze są niezwykle nacechowane emocjami. Stąd postanawiamy wstrzymać się z ostateczną opinią do czasu, aż sytuacja trochę się uspokoi.

Siedziba brokera

FAQ

Czy broker udostępnia program partnerski?

Według opisu na stronie internetowej tak. Istnieje możliwość zostania brokerem wprowadzającym.

Ile instrumentów jest oferowanych w akcjach?

Broker informuje, że jest ich ponad 30 000.

W jakich krajach jest certyfikowany broker?

Na stronie podano 3 strefy: EU, UK i USA.

Dodaj komentarz