niedziela, 13 czerwca
Shadow

Forum Klimex opinie o brokerze

Na stronie internetowej brokera znajduje się informacja o minimalnych spreadach, szybkiej egzekucji zleceń i braku rekwotowań pobieranych przez brokera. Kieruje on swoją uwagę przede wszystkim na inwestora i pozwala mu na osiągnięcie sukcesu w sferze handlu. Oferuje również całodobowe wsparcie i wielojęzyczną obsługę klienta.

Posiadane licencje i certyfikaty

Niestety, nasza redakcja nie potrafiła odnaleźć informacji o certyfikatach posiadanych przez brokera. Być może broker jest ich posiadaczem, jednak aby upewnić się co do tej informacji, zalecamy kontakt z brokerem.

Klimex – opłaty i prowizje

Broker informuje o pobieranych przez niego opłatach. Jednak na jego stronie internetowej widnieje również informacja o darmowym prowadzeniu konta.

Minimalny depozyt

Według brokera, aby rozpocząć handel, wymagana jest pewna kwota minimalnego depozytu. Wynosi ona $100.

Klimex – konto demo

Witryna www brokera wymienia informację o dostępności konta demo. Powala ono na sprawdzenie i wypróbowanie umiejętności inwestorskich.

Opinie o Klimex na forach i blogach internetowych

Przeglądają zasoby Internetu, można się natknąć na wiele pozytywnych opinii i komentarzy. Wiele z nich bardzo mocno podkreśla jakość usług brokera, aż niekiedy wręcz wydaje się to niewiarygodne. Dla odmiany można spotkać też komentarze o nieco negatywnym zabarwieniu. Z powodu subiektywizmu komentarzy oraz mocnego zabarwienia emocjonalnego wstrzymujemy się z ostateczną opinią.

Siedziba brokera

FAQ

Jaką dźwignię oferuje broker?

Broker podaje, że jest to 500:1.

Czy broker oferuje bonusy?

Na stronie brokera jest napisane, że można odebrać 10% bonusu handlowego za depozyt między $1000 – $200 000.

Czy broker oferuje program partnerski?

Według strony internetowej brokera, tak. Można wziąć udział w programie rabatowym brokera wprowadzającego.

Dodaj komentarz