czwartek, 29 lipca
Shadow

Forum Libertex opinie o brokerze

Jak podano na stronie brokera, nowy inwestor mógłby wybrać go ze względu na zaufanie jakim obdarzyło go tysiące klientów. Mają na to wpływ regulacje brokera, intuicyjność platformy, wysoka dźwignia oferowana profesjonalistom, zniżka na niektóre z opłat i zerowe spready. Broker oferuje równie korzystne kontrakty CFD na kryptowaluty.

Posiadane licencje i certyfikaty

Broker poinformował za pośrednictwem strony internetowej, że posiada stosowne licencje. Jest to regulacja CySEC.

Libertex – opłaty i prowizje

Naszej redakcji nie udało się, niestety, odnaleźć tabeli opłat i prowizji. Być może jest ona dostępna na jednej z podstron serwisu brokera. Osoby zainteresowane opłatami, jakie pobiera broker, odsyłamy do biura obsługi klienta.

Minimalny depozyt

Niestety, nie udało się nam odnaleźć informacji o minimalnym depozycie wymaganym przez brokera. Osoby, które chciałyby dowiedzieć się o jego wysokości, odsyłamy do biura obsługi klienta. Tam mogą otrzymać stosowne informacje.

Libertex – konto demo

Broker zachęca do skorzystania z konta demo. Pozwala on na ćwiczenie strategii inwestycyjnych bez ryzyka utraty prawdziwych środków. Jest to dobra okazja do nauki handlu dla początkujących.

Opinie o Libertex na forach i blogach internetowych

Broker zgromadził dobre opinie i komentarze w Internecie. Klienci bardzo chwalą go za profesjonalizm, z jakim broker wywiązuje się podczas dokonywania transakcji. Niestety wiele z komentarzy umieszczonych w Internecie jest zbytnio nacechowanych emocjami. Stąd też chcąc zachować rozsądek, nie wydajemy ostatecznej opinii.

Siedziba brokera

FAQ

W jakim roku został założony broker?

Broker podaje, że miało to miejsce w 1997 roku.

Jak zostać profesjonalnym klientem?

Według brokera należy spełnić dwa z poniższych kryteriów:
1. W ciągu ostatnich 4 kwartałów obroty powinny wynieść średnio 10 transakcji na kwartał o dużych rozmiarach i z dźwignią finansową.
2. Należy posiadać portfel instrumentów finansowych, w tym depozytów gotówkowych, o wartości przekraczającej 500 tys. EUR.
3. Co najmniej przez rok pracować w sektorze finansowym jak specjalista, posługując się wiedzą na temat obrotu instrumentami pochodnymi.

Jak zamknąć rachunek u brokera?

Najpierw należy wypłacić saldo z rzeczywistego rachunku, następnie należy wypełnić wniosek o zamknięcie rachunku i przesłać go do brokera.

Dodaj komentarz