czwartek, 15 kwietnia
Shadow

Forum LV Grow Markets opinie o brokerze

Na stronie internetowej broker zamieścił informacje o dobrych warunkach handlowych, jakie zapewnia. Proponuje również wskazówki rynkowe oraz strategie handlowe, które mają przybliżyć inwestora do sukcesu w handlu. Dodatkowo oddaje do dyspozycji osobistego opiekuna konta. Oferuje również profesjonalną platformę handlową.

Posiadane licencje i certyfikaty

Niestety pomimo poszukiwań, nie udało nam się odnaleźć informacji o tym jakie regulacje posiada broker. Być może jest on licencjonowany, lecz nie zamieścił takiej informacji. Dlatego zalecamy kontakt z biurem obsługi klienta.

LV Grow Markets – opłaty i prowizje

Broker poinformował o obowiązujących u niego opłatach. Przede wszystkim są to super niskie spready mające na celu zwiększenie zysków u klientów.

Minimalny depozyt

Niestety, nie wiemy jaka kwota minimalnego depozytu jest wymagana przez brokera. Po tę informację odsyłamy do biura obsługi klienta.

LV Grow Markets – konto demo

Broker napisał, że udostępnia możliwość handlu na demonstracyjnej wersji MT4. Pozwala ona ćwiczyć strategie handlowe bez ryzyka utraty faktycznych pieniędzy. Dzięki temu początkujący traderzy mogą wdrożyć się w świat handlu.

Opinie o LV Grow Markets na forach i blogach internetowych

Opinie o brokerze są zróżnicowane. W opinii wielu osób ma on szansę zostać liderem wśród brokerów. Głosy przeciwne stanowczo odrzucają taką wersję. Ponieważ komentarze wydają się być zbyt niewiarygodne, to nie mając na czym bazować, nasza redakcja powstrzymuje się od głosu.

Siedziba brokera

Nie udało nam się określić położenia brokera.

FAQ

Jaka jest wysokość opłaty rejestracyjnej?

Według brokera nie ma takiej opłaty.

Co robić w przypadku problemów z rejestracją?

Jak podaje broker, należy skontaktować się z nim poprzez czat, telefon lub e-mail.

Jakich walut można używać do handlu?

Na stronie brokera jest napisane, że są to USD, EUR lub GBP.

Dodaj komentarz