niedziela, 13 czerwca
Shadow

Forum LYNX opinie o brokerze

Na stronie internetowej brokera można znaleźć informację o dostępie do oferty globalnych inwestycji oferowanych w niskiej cenie. Broker posiada również szeroką ofertę dostępnych rynków, giełd i produktów. Oferuje specjalistyczne narzędzia pozwalające na szybkie i niezawodne inwestycje. Dodatkowo w ofercie brokera znajdują się aplikacje udostępniane zarówno na komputer, jak i na urządzenia mobilne.

Posiadane licencje i certyfikaty

Internet zawiera informację, że broker uzyskał stosowną licencję. Udzielił mu ją holenderski regulator AFM The Duth Authority for he Financial Markets. Zaświadczył on o profesjonalizmie i uczciwości brokera.

LYNX – opłaty i prowizje

Według informacji na stronie brokera jego opłaty są ekstremalnie niskie. Spready są pobierane od 0.1 pipsa. Broker nie posiada ukrytych kosztów handlu i zarządzania rachunkiem.

Minimalny depozyt

Jak informuje broker, rozpoczęcie handlu na Forex wymaga zgromadzenia 12 tys. PLN minimalnego depozytu. Jest on wymagany, by móc rozpocząć handel z brokerem.

LYNX – konto demo

Broker poinformował o dostępności konta demo. Istnienie możliwość jego założenia. Należy jednak pamiętać, że jest ono dostępne dla posiadaczy aktywnego i rzeczywistego rachunku.

Opinie o LYNX na forach i blogach internetowych

Przeglądając komentarze internetowe, można dojść do wniosku, że broker jest rzetelny i godny naśladowania. W opinii internetów broker zasłużył na bardzo dobrą ocenę. Jednak niektórzy twierdzą, że przed podjęciem inwestycji z brokerem warto dać szansę innym instytucjom. Nasza redakcja powstrzymała się od głosu, ponieważ chciała uzyskać porównanie z innymi firmami finansowymi.

Siedziba brokera

FAQ

Kiedy został założony broker?

Broker poinformował, że został założony w 2006 roku.

Do ilu rynków jest oferowany dostęp?

Według strony brokera jest ich ponad 100.

Czy można zabezpieczyć rachunek poprzez SMS?

Broker informuje, że tak. Istnieje również możliwość zabezpieczenia rachunku za pomocą aplikacji mobilnej.

Dodaj komentarz