czwartek, 15 kwietnia
Shadow

Forum MarketCFD opinie o brokerze

Według informacji na stronie brokera jest on w posiadaniu darmowych materiałów edukacyjnych. Cechuje się brakiem ukrytych opłat, szybką egzekucją zleceń oraz wielojęzyczną pomocą. Dzięki wysokiej jakości wsparciu inwestorskiemu klienci mogą osiągać doskonałe wyniki handlu. Zamieszczone przez brokera materiały edukacyjne mają znaczący wpływ na szybkie wdrożenie inwestorów na różnych poziomach zaawansowania.

Posiadane licencje i certyfikaty

Niestety, naszej redakcji nie udało się odnaleźć informacji o posiadanych przez brokera certyfikatach. Być może jest on w posiadaniu licencji. Aby się upewnić, warto skontaktować się z biurem obsługi klienta.

MarketCFD – opłaty i prowizje

Pomimo starań, nie udało nam się ustalić jakie opłaty i prowizje pobiera broker. Ponieważ przed rozpoczęciem inwestycji warto znać tego typu informacje, warto skontaktować się z brokerem.

Minimalny depozyt

Jak można znaleźć w zasobach internetowych, rozpoczęcie handlu z brokerem wymaga wpłacenia pewnego depozytu początkowego. Według brokera wynosi on $250.

MarketCFD – konto demo

Nie wiemy, czy broker udostępnia konto demo. Być może tak jest. Jednak w celu ustalenia tego radzimy zapytać dział obsługi klienta.

Opinie o MarketCFD na forach i blogach internetowych

Opinie i komentarze w sieci są dosyć zróżnicowane. Wiele z nich jest stanowczo nietrafionych. Opisują one rzeczy wręcz niestworzone. Wiele z nich uznaliśmy za nieprawdziwe. Z tego powodu nie wydajemy ostatecznego komentarza.

Siedziba brokera

FAQ

Czy aby się zarejestrować, jest wymagana opłata?

Jak można znaleźć w Internecie, do otwarcia konta handlowego nie jest wymagana opłata.

Jak mogę zdeponować środki?

Według brokera istnieje kilka form płatniczych, są to: karty kredytowe, wpłaty online i przelewy bankowe.

Z jakich zabezpieczeń korzysta broker?

Na stronie brokera poinformowano, że są to najnowocześniejsze zabezpieczenia, między innymi szyfrowanie SSL.

Dodaj komentarz