czwartek, 15 kwietnia
Shadow

Forum Monfex opinie o brokerze

Według brokera zapewnia od bardzo dogodne warunki handlowe. Można dowiedzieć się również, że posiada ponad 200 tys. aktywnych traderów, działa w ponad 25 krajach dostarczając ponad 200 instrumentów finansowych. Świadczone przez niego wsparcie jest dostępne przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Można więc powiedzieć, że stawia on na zadowolenie traderów i świadczenie im pomocy w handlu.

Posiadane licencje i certyfikaty

Nasza redakcja nie znalazła informacji o licencjach, które posiada broker. Stąd nie wiemy jakie regulacje posiada. Naszym czytelnikom radzimy skontaktować się w tej sprawie z biurem obsługi klienta.

Monfex – opłaty i prowizje

Broker poinformował o pobieranych przez niego prowizjach. Wpłata i wypłata objęta jest prowizją zero procent. Po dalsze informacje odsyłamy do strony brokera.

Minimalny depozyt

Nie wiemy jaka kwota minimalnego depozytu jest wymagana przez brokera. Takie informacje warto sprawdzić, kontaktując się z brokerem. Może odbyć się to przy pomocy rozmowy z biurem obsługi klienta.

Monfex – konto demo

Sprawdzenie, czy broker oferuje konto demo, pozostawiamy czytelnikom. Nasza redakcja nie była w stanie tego określić. Stąd najlepiej będzie upewnić się kontaktując się z brokerem.

Opinie o Monfex na forach i blogach internetowych

W zasobach internetowych znajduje się wiele komentarzy o opinii na temat brokera. Naszym zdaniem nie wszystkie odzwierciedlają prawdę o brokerze. Wiele z nich jest zbytnio nacechowanych emocjami i prawdopodobnie pochodzą od traderów, którzy popełnili błędy w inwestycjach. W tym przypadku ciężko jest ustalić obiektywną opinię. Tak więc nie wydajemy końcowego komentarza o brokerze.

Siedziba brokera

Nie udało nam się odnaleźć siedziby brokera.

FAQ

Jak można otworzyć konto, by móc korzystać z oferty brokera?

Broker informuje, że do tego wystarczy wypełnienie krótkiego formularza online.

Jak można dokonać wpłaty na konto brokera?

W Internecie odnajdujemy informację, że można to zrobić przy pomocy karty Visa lub Mastercard albo przy pomocy przelewu bankowego.

Ile wynosi czas przetwarzania wypłaty?

Według brokera wypłaty są przetwarzane w ciągu 48 godzin.

Dodaj komentarz