czwartek, 29 lipca
Shadow

Forum NordFX opinie o brokerze

Jak podaje strona internetowa brokera, jest on międzynarodową instytucją z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Od 2008 roku firma zdobyła 50 prestiżowych nagród. Liczba rachunków otwartych z brokerem przez klientów prawie 190 krajów przekroczyła obecnie 1.500.000. Broker podkreśla, że jednym z kluczowych czynników udanego handlu jest właściwy wybór firmy, w której zostanie otworzone konto i rozpoczęty trading. Dlatego wymienia niektóre z zalet, jakie sprawiają, że handel na rynkach finansowych będzie łatwiejszy, skuteczniejszy i wygodniejszy. Są to: dobra reputacja brokera, łatwa rejestracja konta, niskie spready, szeroki wybór instrumentów, mobilność stabilność i niezawodność.

Posiadane licencje i certyfikaty

Według brokera jest on w pełni regulowanym i godnym zaufania podmiotem. Regulacje, jakie go dotyczą, to CySEC i MiFID. Dają one poczucie bezpieczeństwa i zaufania względem brokera.

NordFX – opłaty i prowizje

Broker udostępnia przy pomocy strony internetowej tabelę opłat i prowizji. Niestety jest ich na tyle dużo, że nie możemy streścić ich w kilku zdaniach, stąd odsyłamy do strony brokera. Tam można się zapoznać z aktualnymi stawkami.

Minimalny depozyt

Według strony brokera minimalny depozyt różni się w zależności od posiadanego rodzaju konta. Dla konta Fix zaczyna się od $10. Najwyższa wartość minimalnego depozytu (konto Zero) to $500.

NordFX – konto demo

Jak poinformował broker, handel z kontem demonstracyjnym pozwala na naukę bez ryzyka. Konto demo symuluje rynek, pozwalając na dokonywanie transakcji w czasie rzeczywistym, jednak są to transakcje fikcyjne. W ich przypadku żadna faktyczna transakcja pieniężna nie ma miejsca.

Opinie o NordFX na forach i blogach internetowych

Według komentatorów internetowych broker jest bardzo dobrą instytucją handlową. Zaufało mu wiele osób i wśród nich spore grono osiągnęło zysk. W Internecie pojawiają się również głosy negatywne, które twierdzą, że broker nie odpowiada potrzebom niektórych klientów. Nasza redakcja pragnie zachować bezstronność i nie wystawia ostatecznego komentarza. Zachęca jednak, aby każdy wyrobił sobie opinię we własnym zakresie.

Siedziba brokera

FAQ

Czym jest instrument bazowy?

Według brokera bazowym aktywem może być dowolny instrument notowany na giełdzie.

Czym jest cena początkowa?

Jak napisał broker, jest top cena instrumentu bazowego w dniu zakupu produktu strukturyzowanego.

Czym jest poziom ochrony?

Według strony brokera jest to procent aktywów inwestora, który zostanie mu zwrócony niezależnie od dynamiki cen aktywów bazowych.

Dodaj komentarz