czwartek, 29 lipca
Shadow

Forum NSBroker opinie o brokerze

Broker podał, że istnieje wiele powodów, aby obdarzyć go zaufaniem. Zaliczają się do nich regulacje brokera, nacisk na innowacje, bezpieczeństwo funduszy oraz użycie nowoczesnej technologii. Swoim traderom broker udostępnia ponad 100 aktywów, a także dźwignię 1:100 dla profesjonalnych handlowców. Zaawansowane narzędzia handlowe pozwalają uzyskać dostęp do rynków finansowych z dowolnego miejsca na świecie.

Posiadane licencje i certyfikaty

Według brokera jest on w posiadaniu potrzebnych regulacji. Reguluje go Malta Financial Services Authority. Sprawia to, że broker jest przejrzysty i wiarogodny.

NSBroker – opłaty i prowizje

Informacje na temat brokera mówią, że pobiera on jak najniższe opłaty. Robi to w trosce o klientów, aby płacili możliwie małe kwoty. Powinno przełożyć się to zyski osiągane przez klientów.

Minimalny depozyt

Broker wymaga uiszczenia pewnej kwoty minimalnego depozytu. Niestety nie znaleźliśmy jej na stronie internetowej. Jest ona dostępna po zalogowaniu się na nowo utworzone konto.

NSBroker – konto demo

Broker poinformował, że udostępnia konto demo. Można na nim ćwiczyć bez ryzyka strategie inwestycyjne. Pozwala to na eksperymentowanie bez utraty realnych środków.

Opinie o NSBroker na forach i blogach internetowych

Przeglądając opinie o brokerze oraz różne komentarze, można dowiedzieć się, że cieszy się on dobrą opinią wśród inwestorów. Warunki współpracy z nim pozwalają mu na pozyskiwanie nowych klientów. Niestety liczba komentarzy jest raczej niewielka. To utrudnia wydanie opinii o brokerze, przez co powstrzymujemy się od jej wydania.

Siedziba brokera

FAQ

Czy broker udostępnia program partnerski?

Broker informuje, że tak, jest możliwe wzięcie udziału w jego programie afiliacyjnym.

Czy broker oferuje wsparcie osobom początkującym?

Według informacji na stronie brokera oferowane są artykuły, kursy, webinaria i inne materiały szkoleniowe.

Jakie metody wpłat uwzględnia broker?

Według brokera są to: karta kredytowa, przelew bankowy, Skrill i Neteller.

Dodaj komentarz