czwartek, 29 lipca
Shadow

Forum Olymp Trade opinie o brokerze

Broker podaje, że jest jednym z czołowych liderów świadczących usługi online już od 2014 roku. Specjaliści zatrudniani przez firmę sprawiają, że trading z brokerem staje się coraz bardziej komfortowy i dochodowy. Według niego posiada on 25 mln kont klientów, 30 mln miesięcznych transakcji na platformie i $150 mln miesięcznego obrotu handlowego. Jest też dostępny w 134 krajach.

Posiadane licencje i certyfikaty

Broker informuje, że jest członkiem komisji finansowej FinaCom. Potwierdza ona rzetelność firmy i wysoką jakość świadczonych usług. Jakość realizacji transakcji jest potwierdzona niezależnym egzaminem Verify My Trade.

Olymp Trade – opłaty i prowizje

Niestety, nie udało się nam ustalić wysokości opłat pobieranych przez brokera. Wiemy, że założenie konta jest prawdopodobnie darmowe. Po więcej informacji odsyłamy do kontaktu z brokerem.

Minimalny depozyt

Według informacji brokera wartość minimalnego depozytu wynosi $10. Aby go utworzyć, należy zalogować się do platformy. Po więcej informacji odsyłamy do centrum pomocy brokera.

Olymp Trade – konto demo

Broker informuje na stronie internetowej, że umożliwia otwarcie konta demo. Na koncie demonstracyjnym znajduje się 10 tys. jednostek wirtualnej waluty. Można użyć go do nauki i ćwiczeń inwestycji.

Opinie o Olymp Trade na forach i blogach internetowych

Broker posiada zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze. Wśród tych pozytywnych pojawiają się opinie wskazujące na profesjonalizm i rzetelność brokera. Osoby z negatywnymi opiniami wydawały się niezadowolone z warunków oferowanych przez brokera. Niestety nie możemy wydać żadnej opinii o brokerze. Jest to spowodowane tym, że nie udało nam się założyć konta.

Siedziba brokera

FAQ

Jakie zalety posiada broker?

Jak informuje strona brokera, są to: minimalna kwota transakcji od $1, darmowa edukacja i całodobowe wsparcie.

Czy mogę sprawdzić historię transakcji?

Według brokera tak.

Czy muszę instalować jakieś oprogramowanie na moim PC?

Jak zauważył broker, nie ma takiej potrzeby. Można korzystać z wersji sieciowej oprogramowania po założeniu konta.

Dodaj komentarz