niedziela, 13 czerwca
Shadow

Forum Plus500 opinie o brokerze

Na stronie internetowej brokera można odczytać, że oferuje on możliwości handlu kontraktami CFD, akcjami, indeksami, Forex i kryptowalutami. Odbywa się to w prosty i niezawodny sposób. Broker udostępnia najbardziej popularne światowe rynki. W jego ofercie znajdują się tysiące instrumentów finansowych. Zapewnia także dostęp do bieżąco aktualizowanych notowań i całodobowego wsparcia online.

Posiadane licencje i certyfikaty

Jak można odnaleźć na stronie brokera, posiada on stosowne regulacje finansowe. Za jego autoryzacją regulacją stoi Cypryjska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd. Dba ona o przejrzystość zasad i uczciwość dokonywanych transakcji.

Plus500 – opłaty i prowizje

Broker pobiera stosowne opłaty umożliwiające jego funkcjonowanie. Jak informuje, nie pobiera on prowizji. Równocześnie dba o niskie spready i o korzystne opłaty związane z handlem.

Minimalny depozyt

Broker wymaga minimalnego depozytu, aby móc z nim handlować. Jego kwotę zawierają szczegóły każdego z instrumentów finansowych. Nasza redakcja zachęca do zapoznania się ze stroną internetową brokera.

Plus500 – konto demo

Konto demo jest szczególnie przydatne początkującym inwestorom. Dzięki niemu mogą oni ćwiczyć handel bez obaw o utratę faktycznych środków na koncie. Broker zezwala na utworzenie takiego konta, przez co wejście na rynek może stać się dużo łatwiejsze.

Opinie o Plus500 na forach i blogach internetowych

Nasza redakcja zaznajomiła się z wieloma komentarzami dostępnymi w sieci. Są one w większości pozytywne i podkreślają zyski, jakie można osiągnąć, handlując z brokerem. Niektórzy z traderów nie są do końca przekonani i wolą zaczekać na właściwy moment rozpoczęcia inwestycji. Nasza redakcja postanowiła nie wydawać komentarza, ponieważ nie wie, jakie są podstawy wahania się sceptyków.

Siedziba brokera

FAQ

Czy broker oferuje mobilną aplikację handlową?

Według brokera, tak, jest dostępna w Apple App Store i Google Play.

Od kiedy broker działa na rynku finansowym?

Broker informuje, że Grupa Plus500 powstała w roku 2008.

Czy w przypadku niewypłacalności brokera fundusze inwestorów są zagrożone?

Według informacji na stronie brokera fundusze klientów są przechowywane na wydzielonych rachunkach handlowych.

Dodaj komentarz