niedziela, 13 czerwca
Shadow

Forum TeleTrade opinie o brokerze

Jak informuje strona brokera, umożliwia on dostęp do ponad 200 różnych instrumentów finansowych. Został wielokrotnie nagrodzony jako wyróżniający się broker Forex i CFD. Jak przyznaje, na jego sukces pracował zarówno on, jak i wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, z jakimi współpracuje. Nie pozostawia inwestora bez opieki, świadcząc mu wysoki poziom wsparcia.

Posiadane licencje i certyfikaty

Według brokera jest on w pełni regulowany i licencjonowany. Posiada licencję CySEC oraz zgodność z MiFID. To znaczy, że budzi zaufanie u klientów, świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

TeleTrade – opłaty i prowizje

Niestety, nie potrafiliśmy odnaleźć informacji o opłatach i prowizjach, jakie pobiera broker. Zalecamy kontakt z biurem obsługi klienta, aby móc ustalić, jaka jest ich wysokość. Być może dobrym rozwiązaniem będzie również poproszenie o cennik droga e-mailową.

Minimalny depozyt

Według strony internetowej wymagana jest pewna kwota depozytu, by móc rozpocząć handel z brokerem. Wynosi ona 100 EUR. Podlegają jej wszyscy, którzy chcą zacząć trading.

TeleTrade – konto demo

Broker informuje, że zezwala na otwarcie konta demonstracyjnego. Jego rolą jest przetestowanie i doskonalenie umiejętności inwestorskich. Wirtualna kwota, jaka się na nim znajduje, wynosi 50 tys. EUR.

Opinie o TeleTrade na forach i blogach internetowych

Broker zgromadził w większości pozytywne opinie o sobie. Kilku użytkowników internetu określiło brokera jako profesjonalistę w swojej branży. Niektórzy z traderów są jednak nieco innego zdania. Wszystkich komentarzy jest jednak niewiele. Naszym zdaniem należy poczekać, aż broker zgromadzi więcej opinii. Wtedy będzie można wydać ostateczny werdykt.

Siedziba brokera

FAQ

Co to jest kopiowanie transakcji?

Według strony brokera jest to powielanie transakcji z konta tradera na konto inwestora, przy czym zachowuje się odpowiednie proporcje do salda konta tradera.

Czym jest rachunek inwestora?

Jak podaje strona brokera, jest to konto handlowe w firmie brokerskiej, które jest zarejestrowane jako konto inwestora.

Co to jest drawdown?

Według brokera jest to maksymalny spadek wartości konta, mierzony od szczytu, jaki osiągnął na koncie aż do maksymalnego spadku.

Dodaj komentarz