czwartek, 15 kwietnia
Shadow

Forum Tickmill opinie o brokerze

Według brokera jest on wartą wyboru, stabilną instytucją finansową. Umożliwia dostęp do najbardziej popularnych instrumentów rynkowych. Zapewnia także wyjątkowe warunki handlowe na każdym rzeczywistym koncie inwestorskim. Świadczy również usługi na najwyższym poziomie, dbając o zadowolenie każdego klienta.

Posiadane licencje i certyfikaty

Broker podaje, że jest w pełni licencjonowany i certyfikowany. Podlega regulacjom FCA, FSA, CySEC i FSCA. Świadczy to o wysokim poziomie bezpieczeństwa zapewnianym przez brokera.

Tickmill – opłaty i prowizje

Broker informuje na stronie internetowej o przykładowych kosztach i opłatach. Wpłaty od $5000 lub ich równowartości podlegają polityce zerowych opłat. Aby poznać inne koszty, odsyłamy do strony brokera lub zalecamy kontakt z nim.

Minimalny depozyt

Strona brokera zawiera informację o minimalnym depozycie. Wynosi on 100 jednostek waluty dla wszystkich rodzajów kont. Pozwala on na handel z brokerem i gromadzenie cennego doświadczenia inwestorskiego.

Tickmill – konto demo

Przy pomocy strony brokera poinformowano, że istnieje możliwość handlu z użyciem konta demo. Jego założenie nie powinno trwać dłużej niż minutę. Do rozpoczęcia treningu na koncie demonstracyjnym wystarczy przejść procedurę szybkiej rejestracji.

Opinie o Tickmill na forach i blogach internetowych

Komentarze zgromadzone w Internecie wskazują, że broker to solidna firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Stał się tak dzięki wysokiej jakości działaniom na rynkach finansowych. Nieco bardziej ostrożni brokerzy muszą zastanowić się przed rozpoczęciem handlu, gdyż obawiają się związanego z nim ryzyka. Biorąc pod uwagę wszystkie opinie, trudno jest wydać ostateczną ocenę, stąd nasza redakcja nie podejmuje się ostatecznego komentarza.

Siedziba brokera

FAQ

Czy broker zabezpiecza pieniądze klientów?

Broker twierdzi, że tak, ponieważ utrzymuje pieniądze na odrębnych rachunkach i rozlicza się z nich pojedynczo.

Jakie zalety handlu podaje broker?

Według brokera są to niskie spready, szybka realizacja zleceń, natychmiastowe wpłaty przez Skrill, Neteller i karty kredytowe, wypłaty realizowane w ciągu dnia roboczego.

Czy istnieje opłata za wpłacenie pieniędzy na rachunek?

Broker informuje, że nie pobiera takiej opłaty.

Dodaj komentarz