środa, 12 maja
Shadow

Forum TioMarkets opinie o brokerze

Według informacji ze strony brokera pozwala on na handel przy pomocy najpopularniejszych platform – Metatrader4 i Metarader5. Zaufało mu wielu handlowców, mających możliwość prowadzić handel przy pomocy komputerów i urządzeń mobilnych. Na ich korzyść przemawia brak ukrytych kosztów i wielu typów kont do wyboru. Broker podaje, że można z jego pomocą handlować na Forex, akcjami, surowcami energetycznymi, indeksami i metalami.

Posiadane licencje i certyfikaty

Niestety, nie potrafimy odpowiedzieć na pytanie, czy broker posiada regulacje. Wydaje się, że tak, jednak nie wiemy, jak to zweryfikować. W tym celu zachęcamy klientów do kontaktu z brokerem i zapytania o jego licencje.

TioMarkets – opłaty i prowizje

Według strony brokera nie pobiera on opłat przy wpłacie. Płatności u brokera są realizowane poprzez VISA, MasterCard, SEPA, BAK WIRE, Skrill i NETELLER. Po dalsze informacje odsyłamy do strony brokera.

Minimalny depozyt

Nasza redakcja nie potrafi odpowiedzieć na pytanie o minimalny depozyt brokera. Według różnych stron internetowych jest on pobierany w pewnej kwocie. Aby sprawdzić informacje o minimalnym depozycie, najlepiej skontaktować się z brokerem.

TioMarkets – konto demo

Zgodnie z informacją na stronie brokera, zezwala on na założenie konta demonstracyjnego. Na koncie demonstracyjnym znajduje się pewna kwota wirtualnych środków. Opierając się na stronie brokera, wynosi ona $50 tys.

Opinie o TioMarkets na forach i blogach internetowych

Broker zebrał sporo komentarzy. Opinie na jego temat są dosyć zróżnicowane. Nie wszyscy z klientów polecają go jako brokera na dłuższa metę. Jest to spowodowane sporą dozą ostrożności. Zwolennicy brokera nie widzą jednak takich przeszkód. Nasza redakcja nie wydaje jednak ostatecznej opinii, ponieważ nie wie, jak bardzo opłacalne są inwestycje z brokerem po dłuższym czasie.

Siedziba brokera

FAQ

Jaki metody wypłat są dostępne?

Broker informuje o wypłacie środków poprzez przelew bankowy.

Jaka jest kwota minimalnej wypłaty?

Według brokera wynosi ona 50 USD.

Czy broker pobiera opłatę od braku aktywności?

Według strony brokera tak.

Dodaj komentarz