czwartek, 29 lipca
Shadow

Forum TMS opinie o brokerze

Według wiadomości w Internecie spędził on 20 lat na rynku finansowym. Pozwoliło mu to na zgromadzenie tysięcy zadowolonych klientów. Strona brokera umożliwia sprawdzenie aktualności i wydarzeń ze świata finansów. Broker także udostępnia materiały szkoleniowe z zakresu giełdy i inwestycji.

Posiadane licencje i certyfikaty

Niestety, naszej redakcji nie udało się odnaleźć informacji o licencjach posiadanych przez brokera. Zalecamy kontakt z biurem obsługi klienta w sprawie tej informacji. Być może warto też zapytać drogą elektroniczną.

TMS – opłaty i prowizje

Celem poznania opłat i prowizji odsyłamy do strony brokera. Jest to szczególnie ważne, ponieważ przed rozpoczęciem handlu warto poznać, na jakich warunkach będzie się odbywał. Warto również być przygotowanym na możliwe opłaty związane transakcjami.

Minimalny depozyt

Strona brokera zawiera informację o minimalnym depozycie. Według niej nie jest wymagane posiadanie minimalnego poziomu wpłaty do aktywacji rachunku. Nie mniej jednak aby handlować z brokerem i tak będą potrzebne zasoby finansowe.

TMS – konto demo

Broker poinformował o udostępnianym koncie demo. Zawiera on saldo 50 tys. wirtualnych PLN. Można z nich korzystać do ćwiczenia taktyk i strategii tradingowych.

Opinie o TMS na forach i blogach internetowych

Po zapoznaniu się z komentarzami w Internecie można odnieść wrażenie, że broker powinien spełnić wymagania zarówno początkujących, i jak i zaawansowanych klientów. Opinie wydają się być zgodne – broker zapewnia profesjonalne warunki handlowe. Jednak nasza redakcja powstrzymuje się od ostatecznej opinii, obawiając się, że mogłaby wprowadzić w błąd swoich czytelników. Dlatego zachęca do samodzielnego poszukiwania rekomendacji.

Siedziba brokera

FAQ

W jaki sposób mogę uzyskać większą dźwignię finansową?

Broker informuje, że w takim przypadku należy ubiegać się o nadanie statusu klienta detalicznego lub klienta profesjonalnego. Uzyskanie tych statusów jest możliwe tylko, gdy posiada się odpowiednie doświadczenie i wiedzę rynkową.

Z jakiego powodu moja pozycja zamknęła się samoczynnie?

Wedle informacji na stronie brokera, stało się to z powodu zejścia poziomu zabezpieczenia do 50% najbardziej stratnej pozycji.

Co to jest spread?

Według brokera jest to różnica między ceną kupna i sprzedaży pary walutowej.

Dodaj komentarz