niedziela, 13 czerwca
Shadow

Forum TRADE.COM opinie o brokerze

Broker za pośrednictwem stron internetowej zapewnia o kilku kwestiach. Jest to przykładowo ponad 100 tys. aktywnych inwestorów. Każdy z nich poddawany jest szczególnym warunkom bezpieczeństwa. Aby być jak najbardziej przyjaznym klientowi, broker umożliwia wielojęzyczne wsparcie.

Posiadane licencje i certyfikaty

Broker powiadamia o posiadanych przez siebie licencjach. Posiada regulacje w wielu jurysdykcjach. Do posiadanych przez brokera licencji zaliczają się: CySEC, FCA i FSCA.

TRADE.COM – opłaty i prowizje

Na stronie brokera umieszczono informacje o wymaganych opłatach. Jedną z nich jest ustalona wartość każdej transakcji wynosząca $0,25. Po więcej informacji odsyłamy do kontaktu z brokerem.

Minimalny depozyt

Niestety nie wiemy, jaki jest minimalny depozyt wymagany przez brokera. Aby uzyskać taką informację, najlepiej byłoby skontaktować się z biurem obsługi klienta. Można przykładowo poprosić o cennik drogą elektroniczną.

TRADE.COM – konto demo

Czy broker oferuje konto demo? Tego niestety nie wiemy. Dla tego też rekomendujemy kontakt z brokerem celem ustalenia oferty demonstracyjnej. Być może takowe istnieje i można na nim ćwiczyć strategie handlowe.

Opinie o TRADE.COM na forach i blogach internetowych

Wielu internautów podkreśla zaufanie, jakim obdarzyło brokera. Wśród nich nie brakuje i takich, którzy uzyskali u niego pomoc na najwyższym poziomie. Ci cenią sobie dobre relacje, jakie broker buduje ze swoimi klientami. Niektórzy z komentatorów są jednak nieprzekonani. Ich zdaniem transakcje handlowe niosą ze sobą ryzyko strat. Musimy uszanować ich zdanie i z tego powodu nie osądzamy jednoznacznie brokera. Dajemy więc okazję do samodzielnego wysnucia opinii.

Siedziba brokera

FAQ

W co można inwestować z brokerem?

Broker podaje, że są to: CFD, DMA, ETFs, IPO i Asset Management.

Na jakich urządzeniach można korzystać z platformy?

Według brokera można inwestować za pomocą komputera PC, telefonu i tabletu.

Jakie konta handlowe oferuje broker?

Strona brokera podaje, że są to konta SILVER, GOLD, PLATINUM I EXCLUSIVE.

Dodaj komentarz