czwartek, 29 lipca
Shadow

Forum Trade360 opinie o brokerze

Na stronie internetowej zamieszczono informację, że broker zapewnia szerokie spektrum rynków finansowych dla osób zaawansowanych i nie tylko. Środowisko inwestycyjne jest w pełni regulowane, co zapewnia bezpieczeństwo traderom, a także korzysta z nowoczesnej technologii dostępnej w branży, aby podnieść komfort korzystania z usług na wyższy poziom. Broker udostępnia inwestycje w najpopularniejsze kontrakty CFD rynku.

Posiadane licencje i certyfikaty

Broker podaje, że jest w pełni regulowany. Korzysta z mocy przepisów CySEC i ASIC. Dzięki temu inwestorzy mogą poczuć komfort i bezpieczeństwo.

Trade360 – opłaty i prowizje

Broker poinformował, że pobiera stosowne opłaty. Jedną z nich jest prowizja za pozycję inwestycyjną overnight. Po dalsze informacje odsyłamy do strony brokera.

Minimalny depozyt

Na stronie internetowej poinformowano, że broker wymaga pewnej kwoty minimalnego depozytu. Jest to 250 USD. Wymaga się go, aby rozpocząć inwestycje z brokerem.

Trade360 – konto demo

Według strony internetowej broker daje dogodne warunki, by uczyć się profesjonalnego handlu. Udostępnia konto demonstracyjne z 10 tys. wirtualnych USD. Można na nim wypróbować bez obaw strategie handlowe.

Opinie o Trade360 na forach i blogach internetowych

Według internautów broker wyróżnia się sporym profesjonalizmem i doświadczeniem. Entuzjaści podkreślają, że broker w pełni zasłużył na opinię zawodowca. Dla niektórych komentatorów jest to jednak zbyt mało, dlatego poszukują innego brokera. Chcąc zachować bezstronność, nie wydajemy ostatecznej opinii. Zachęcamy, aby każdy zrobił to we własnym zakresie, posługując się dostępną wiedzą.

Siedziba brokera

FAQ

Jaka jest minimalna kwota wpłaty?

Broker informuje, że jest to 250 USD.

Jakie metody płatności oferuje broker?

Według brokera obsługuje on wszystkie najważniejsze karty kredytowe i debetowe, Skrill, Neteller i przelewy bankowe offline.

Czy broker pobiera opłaty za wpłatę?

Informacja na stronie brokera mówi, że nie.

Dodaj komentarz