czwartek, 15 kwietnia
Shadow

Forum Trading 212 opinie o brokerze

Według brokera dołączyło do niego ponad 1 mln osób. W jego ofercie znalazło się ponad 10 tys. globalnych akcji i ETFów. Udostępnił wysoko ocenianą aplikację handlową i inwestycyjną. Na stronie widnieje informacja mówiąca, że platforma Trading 212 jest łatwa w obsłudze, a przy tym zaawansowana, co pozwala jej sprostać wymaganiom osób początkujących oraz ekspertów.

Posiadane licencje i certyfikaty

Celem sprawdzenia jakim licencjom podlega broker, zapoznaliśmy się z jego stroną internetową. Niestety, nie znaleźliśmy tam opisu licencji posiadanych przez brokera. Zalecamy więc kontakt z brokerem, aby ustalić regulacje, którym podlega.

Trading 212 – opłaty i prowizje

Broker zamieścił na stronie informacje o wymaganych opłatach i prowizjach. Jedną z nich jest umożliwienie inwestowania z prowizją 0 PLN. Aby poznać pozostałe informacje, można sprawdzić stronę brokera albo skontaktować się z nim.

Minimalny depozyt

Według brokera kwota minimalnego depozytu jest zależna od pewnych czynników. Można poznać ją na stronie klienta w tabeli opłat i prowizji. Można również zapytać o nią, kontaktując się z brokerem.

Trading 212 – konto demo

Niestety nie wiemy, czy broker udostępnia koto demo. Można zapytać o tę sprawę biuro obsługi klienta. Być może warto również przeglądnąć zasoby internetowe.

Opinie o Trading 212 na forach i blogach internetowych

Broker zgromadził wiele opinii i komentarzy. Wiele z nich zostało napisanych przez osoby związane inwestycjami z brokerem. Pojawiła się również grupa osób zamierzająca dopiero inwestować. Nasza redakcja nie wydała ostatecznej opinii, ponieważ jej zdaniem należy zgromadzić więcej informacji o brokerze.

Siedziba brokera

FAQ

Czy istnieje opłata za nieaktywność?

Broker informuje, że nie ma takiej opłaty.

Czy moim pieniądzom zostaje zagwarantowane bezpieczeństwo?

Według brokera tak, ponieważ gromadzi on fundusze na oddzielnych kontach bankowych.

Czy mogę zmienić walutę na moim koncie?

Na stronie internetowej jest napisane, że nie można tego dokonać na aktywnym koncie.

Dodaj komentarz