czwartek, 15 kwietnia
Shadow

Forum TRS Markets opinie o brokerze

Jak podaje broker, istnieje wiele powodów, by mu zaufać i sięgnąć z nim po sukces w handlu. Zaliczają się do nich: szybkie wypłaty pieniędzy, dostęp do ponad 300 instrumentów finansowych i pomoc analityków rynkowych. Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia regulowany i licencjonowany system inwestycyjny. Kolejnymi zaletami jest wsparcie klienta realizowane w 16 językach oraz dostępność wielu artykułów o wartości edukacyjnej.

Posiadane licencje i certyfikaty

Jak można odnaleźć na stronie brokera, jest on regulowany, by zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom. Broker posiada licencję London Stock Exchange PLC. Wymieniona licencja pozwala poczuć się bezpieczniej, powierzając brokerowi swoje środki finansowe.

TRS Markets – opłaty i prowizje

Niestety, pomimo naszych starań nie odnaleźliśmy tabeli z opłatami i prowizjami. Nie wiemy, gdzie może być dostępna. Z tego powodu zalecamy kontakt z brokerem przed rozpoczęciem handlu.

Minimalny depozyt

Broker podaje, że nie ma jednej kwoty minimalnego depozytu. Zależy on od rodzaju konta. Jego wartość zaczyna się od $150.

TRS Markets – konto demo

Broker informuje o możliwości skorzystania z konta demo. Pozwala ono na trening umiejętności inwestorskich. Jego założenie jest proste, ponieważ zostało zaprojektowane dla początkujących użytkowników.

Opinie o TRS Markets na forach i blogach internetowych

Przeglądając komentarze internetowe, można zauważyć, że wiele z nich korzystnie świadczy o brokerze i jego usługach. Pojawiło się też kilka mniej przychylnych głosów. Niestety, nie jesteśmy pewni ich rzetelności. Biorąc je wszystkie pod uwagę, nie możemy wystawić jednoznacznego, ostatecznego komentarza.

Siedziba brokera

FAQ

Jaką dźwignię oferuje broker?

Według brokera wynosi ona nawet 1:1000, co otwiera traderom nowe możliwości.

Czy broker oferuje ochronę funduszy klientów?

Broker informuje, że wpłaty klientów są odizolowane od funduszy operacyjnych firmie i są przechowywane w najważniejszych bankach Unii Europejskiej.

Jakie platformy udostępnia broker?

Broker wyjaśnił, że są to: MetaTrader4, Web Trader, Status Web Trader, Apple MetaTrader4, Android MetaTrader 4.

Dodaj komentarz