niedziela, 13 czerwca
Shadow

Forum Ubrokers opinie o brokerze

Broker napisał, że może poszczycić się bezpiecznym i prostym sposobem prowadzenia handlu. Aby wesprzeć klienta w procesie inwestycji, oferuje mu wielojęzyczną pomoc. Jego celem jest bezkompromisowe zapienienie jak najwyższej jakości usług. Dzięki temu każdy z klientów może inwestować swoje pieniądze, licząc na profesjonalizm i solidność brokera.

Posiadane licencje i certyfikaty

Według informacji podanej przez brokera posiada on stosowne regulacje. Zaliczają się do nich HCMC. Dzięki nim broker zapewnia bezpieczne usługi finansowe.

Ubrokers – opłaty i prowizje

Broker udzielił informacji o pobieranych przez niego opłatach. Przykładowo jest to opłata od nieaktywności. Jeśli nieaktywność klienta trwa powyżej miesiąca, pobierane są od niego pieniądze. Ma to na celu zapewnienie ciągłej dostępności rachunku handlowego.

Minimalny depozyt

Broker udostępnia informację o minimalnym depozycie. Aby poznać jego kwotę, należy zalogować się do platformy. Po dokładnie położenie informacji o depozycie odsyłamy do strony brokera.

Ubrokers – konto demo

Według brokera, powala on na założenie konta demo. Dzięki niemu można ćwiczyć strategie handlowe bez narażenia się na ryzyko realnych strat. Konto demo jest dzięki temu idealną opcją dla początkujących inwestorów.

Opinie o Ubrokers na forach i blogach internetowych

Opinie internautów są zróżnicowane. Wielu z nich twierdzi, że broker świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie. Wykazuje się również profesjonalnym podejściem do klienta, świadcząc mu dogodne warunki inwestycyjne. W opinii niektórych osób wybór brokera nie jest jednak prostą sprawą, stąd nie wiedzą jeszcze, na czyje usługi mogą się zdecydować. Nasza redakcja chce zachować bezstronność, dlatego nie wydaje ostatecznego zdania.

Siedziba brokera

FAQ

Jaką kwotę mogę otrzymać po otwarciu rachunku demo?

Według informacji na stronie brokera, po zarejestrowaniu się, na rachunku demo jest dostępne 100 tys. jednostek wirtualnej waluty.

Gdzie broker świadczy swoje usługi?

Broker informuje, że klienci mogą korzystać ze swoich rachunków na całym świecie.

Czy mogę zmienić nazwę użytkownika po zarejestrowaniu się?

Według brokera nie można zmienić zarejestrowanej nazwy użytkownika.

Dodaj komentarz