niedziela, 13 czerwca
Shadow

Forum Universal Markets opinie o brokerze

Broker informuje, że zezwala na handel różnymi środkami. Do nich zaliczają się waluty, akcje, indeksy i towary. Obszerna wiedza ekspertów handlowych pozwoliła oprzeć firmę na solidnych fundamentach. Dzięki nim świadczy usługi na profesjonalnym poziomie. Głównym celem brokera jest zapewnienie najkorzystniejszych warunków handlowych dla swoich klientów.

Posiadane licencje i certyfikaty

Broker poinformował o regulacjach, jakie zostały na niego nałożone. Jest to MIFID II. Zapewnia on bezpieczeństwo inwestorom.

Universal Markets – opłaty i prowizje

Według brokera nie wymaga on ukrytych opłat. Obciążeniu finansowemu podlegają jedynie działania handlowe. Broker dba o jakość swoich cen, mając na uwadze dobro klienta.

Minimalny depozyt

Niestety, nasza redakcja nie posiada informacji o minimalnym depozycie. Nie wiemy więc jakie są pod tym względem wymagania. Po informację, jakie środki należy zgromadzić, odsyłamy do strony brokera.

Universal Markets – konto demo

Podjęliśmy starania, aby odleźć informację koncie demo na stronie brokera. Niestety nie udało nam się i nie wiemy, czy broker udostępnia konto demonstracyjne. Aby to sprawdzić, odsyłamy do brokerskiego działu obsługi klienta.

Opinie o Universal Markets na forach i blogach internetowych

Sprawdzając zasoby internetowe, można zauważyć, że broker spotyka się z wieloma pozytywnymi opiniami. Wiele z nich było napisane przez zadowolonych klientów. Niektórzy jednak twierdzą, że nie są jeszcze gotowi, by powierzyć mu swoje pieniądze. Z tego powodu wolą zaczekać i jeszcze się zastanowić. Nasza redakcja postanowiła nie wystawiać oceny końcowej. Pojawi się ona, dopiero gdy osoby niezdecydowane również wydadzą swoją opinię.

Siedziba brokera

FAQ

O jakie środki bezpieczeństwa dba broker?

Według tego, co napisał broker, wszystkie informacje o transakcjach są szyfrowane i zabezpieczone przez SSL.

Czy wpłata środków może zostać dokonana przez użycie kart kredytowej znajomego lub firmy?

Niestety nie, jak informuje broker, depozyty muszą pochodzić z własnego źródła transakcji.

Jak długo trwa wypłata środków?

Według brokera wypłaty są realizowane w ciągu 7 dni roboczych.

Dodaj komentarz