niedziela, 13 czerwca
Shadow

Forum UnixBroker opinie o brokerze

Broker podaje, że umożliwia handel na całym świecie z dowolnego urządzenia. Dzieje się tak, ponieważ platforma brokerska jest przenośna i dostępna na wiele typów urządzeń. Wymienia również powody, by wybrać go na pośrednika handlowego. Są to między innymi: koncentracja na dobru klienta, pięć możliwych do wyboru platform handlowych, a także całodobowe wsparcie wraz z ponad setką aktyw do wyboru.

Posiadane licencje i certyfikaty

Nasza redakcja podjęła się poszukiwania informacji o udostępnianych przez brokera certyfikatach. Niestety nie wiemy jakie licencje posiada broker. Po informacje o regulacjach odsyłamy do biura obsługi klienta udostępnianego przez brokera.

UnixBroker – opłaty i prowizje

Niestety nie wiemy jakie prowizje pobiera broker. Nie wiemy też o wymaganych opłatach. Aby uzyskać wymagane informacje, odsyłamy do kontaktu z brokerem.

Minimalny depozyt

Nasza redakcja nie odnalazła informacji o minimalnym depozycie wymaganym przez brokera. Nie wiemy więc ile pieniędzy należy wpłacić, aby rozpocząć inwestycje. Po tę informację odsyłamy do brokerskiego biura obsługi klienta.

UnixBroker – konto demo

Niestety pomimo starań nie znamy informacji o koncie demonstracyjnym. Konto demo pozwoliłoby na trening niezbędnych informacji inwestorskich. Po informację odsyłamy do kontaktu z brokerem.

Opinie o UnixBroker na forach i blogach internetowych

Sprawdziliśmy blogi finansowe i komentarze o brokerze. Pomimo posiadania pewnej grupy zwolenników, broker wydaję się być mało rozpowszechnionym. Wiele osób czeka, aż broker stanie się popularniejszy. Według nas obecnie jest za mało komentarzy, by móc wydać ostateczną opinię. Wstrzymujemy się z nią i czekamy na pojawienie się większej ilości zdań na temat brokera.

Siedziba brokera

FAQ

Jakie platformy udostępnia broker?

Jak podał broker, są to MT4 oraz unikalny web trader.

Czy broker jest skierowany również dla początkujących traderów?

Jak informuje broker – tak. Oferuje on wsparcie dla nowicjuszy i początkujących traderów, dając dostęp do usług profesjonalnych menedżerów kont i analityków finansowych oraz akademii edukacyjnej.

Jaką pomoc mogę uzyskać przy rozpoczęciu handlu?

Według brokera jest to czat na żywo oraz możliwość kontaktu z biurem obsługi klienta.

Dodaj komentarz